M jak miłość. Barbara ściągnie Izę i i dzieci do Grabiny! Nie pozwoli, żeby Marcin dłużej znęcał się nad żoną

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Barbara ściągnie Izę i i dzieci do Grabiny! Nie pozwoli, żeby Marcin dłużej znęcał się nad żoną

M jak miłość. Barbara ściągnie Izę i i dzieci do Grabiny! Nie pozwoli, żeby Marcin dłużej znęcał się nad żoną

2021-07-04 19:16

W 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Barbara (Teresa Lipowska) zlituje się nad Izą (Adriana Kalska), której Marcin (Mikołaj Roznerski) zgotuje prawdziwe piekło. Seniorka rodu Mostowiaków zaprosi Izę i jej dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) do domu w Grabinie, by tutaj odzyskała spokój i choć na chwilę uwolniła się od coraz bardziej zazdrosnego męża, który w nowym sezonie "M jak miłość" nadal nie będzie panował nad sobą. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich będzie trwał nadal, a Iza powoli straci nadzieję, że Marcin się opamięta i będzie między nimi jak dawniej. Dojdzie do tego, że Marcin odwróci się od żony w najważniejszym momencie...

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach emisja we wrześniu 2021 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Iza i Marcin się pogodzą, a Chodakowski wreszcie zrozumie, że żona nigdy by go nie zdradziła z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg)? Obsesyjna zazdrość Marcina o Izę w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wcale się nie skończy, a do nadal będzie uparcie twierdził, że sam sobie z tym poradzi. Nic bardziej mylnego, bo przed oczami Marcina wciąż będzie stał obraz Izy z Michałem. Do tego stopnia zaślepi go wizja romansu żony, że przestanie bywać w domu, a najbardziej jego nieobecność odczują dzieci. Aż dojdzie do tego, że w 1595 odcinku "M jak miłość" Iza wyjedzie z Szymkiem i Mają do Grabiny. Skorzysta z zaproszenia cioci Barbary, by na jakiś czas zniknąć mężowi z oczu.

Nie przegap: M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusz

Mostowiakowa w 1595 odcinku "M jak miłość" trafnie oceni, że między Marcinem i Izą nadal źle się dzieje. Sama będzie przeżywała trudne chwile w związku z zaginięciem Mateusza (Krystian Domagała) i wynajmie agencję detektywistyczną Chodakowskiego, żeby odnalazł jej wnuka. Przy okazji w 1595 odcinku "M jak miłość" Barbara postanowi pomóc skłóconym małżonkom. Kiedy Iza z dziećmi przyjedzie do Grabiny od razu będzie widać jak bardzo cierpi przez męża. Jak podaje "Świat Seriali" nie będzie chciała zbytnio martwić cioci Barbary, ale w pierwszym po wakacjach odcinku "M jak miłość" skorzysta ze wsparcia Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

Właśnie Rogowska w 1595 odcinku "M jak miłość" namówi Izę na szczere zwierzenia o kryzysie w jej małżeństwie. Początkowo Chodakowska nie będzie wiedziała co odpowiedzieć, bo Marcin bardzo ją zrani. Zupełnie jakby celowo się nad nią znęcał psychicznie! Po wszystkim co razem przeszli Iza w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie kłębkiem nerwów.

- Przyjechałam tu odpocząć i zebrać myśli, spokojnie zastanowić się nad tym wszystkim... Ale prawda jest taka, że czuję się coraz bardziej zagubiona i kompletnie bezradna. Marcin praktycznie nie bywa w domu. Śpi w biurze, dzieciom powiedział, że ma dużo pracy. To trwa już prawie miesiąc... Próbowałam z nim rozmawiać, ale... To na nic. Nie wiem już, co robić. On ma do mnie ogromny żal... Widać to na każdym kroku... - wyzna Iza.

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu

Sprawdź też: M jak miłość. Łukasz przy Kasi zapomni o Patrycji, która urodzi mu dziecko. Przy niej wreszcie się ogarnie i dojrzeje - ZDJĘCIA

W 1595 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie przekonana, że Marcin zrozumiał, że Iza nie dopuściła się zdrady i nie było żadnej jej winy w tym, że Bosacki (Dariusz Kordek) nakręcił intrygę z jej romansem z Michałem. Słowa Izy wyprowadzą ją z błędu. Bo zazdrosny Chodakowski nadal się nie opamięta i będzie winił żonę za to, że ich małżeństwo się wali.

- Może i rozumie, ale nie potrafi zapanować nad emocjami. Widzę, że ze sobą walczy, próbuje, ale to jest silniejsze od niego. I kiedy już pozornie wszystko jest ok, dochodzimy do jakiejś kruchej równowagi wszystko znowu się sypie. Marcin potrafi nagle, bez słowa wyjść z mieszkania, zostawić mnie samą z dziećmi... - westchnie.

Z ust Izy w 1595 odcinku " M jak miłość" padnie wyznanie, że Marcin odtrąca ją w najważniejszym momencie, a ona będzie coraz bardziej zła na męża, że nie potrafi się opanować. Nadal jednak będzie go bardzo kochać. - Zrobiłabym wszystko, żeby było jak dawniej. Ale nie wiem, czy to jeszcze w ogóle jest możliwe... - zapewni Marysię.

Mimo to w nowym sezonie "M jak miłość" Iza złoży pozew o rozwód. Będzie miała dosyć Marcina i tego, że zamienił ich idealne małżeństwo w koszmar!

M jak miłość, odc. 1576: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Barbara (Teresa Lipowska)
Najnowsze