M jak miłość. Łukasz przy Kasi zapomni o Patrycji, która urodzi mu dziecko. Przy niej wreszcie się ogarnie i dojrzeje - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Łukasz przy Kasi zapomni o Patrycji, która urodzi mu dziecko. Przy niej wreszcie się ogarnie i dojrzeje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz przy Kasi zapomni o Patrycji, która urodzi mu dziecko. Przy niej wreszcie się ogarnie i dojrzeje - ZDJĘCIA

2021-07-03 21:46

Ujęcia z planu "M jak miłość" nie kłamią - Kasia (Paulina Lasota) i Łukasz (Jakub Józefowicz) będą znów razem! Choć Wojciechowski zostawił swoją dziewczynę kiedy nawiązał romans z Patrycją (Alżbeta Lenska) to w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 miłość do starszej kochanki szybko mu przejdzie. Nie dość, że przez długi czas Łukasz nie będzie wiedział, że Patrycja jest z nim w ciąży, to jeszcze znów zainteresuje się Kasią, która będzie idealną pocieszycielką. A ponieważ śliczna stażystka z kliniki nigdy nie przestała kochać Łukasza, to wybaczy mu zdradę z żoną ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger). Przy niej Łukasz się ustatkuje i wydorośleje?

Czy Kasia i Łukasz z "M jak miłość" będą razem w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Porzucona Kasia w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej znów zdobędzie Łukasza! Ich związek zaczął się w klinice Argasińskiego kiedy rehabilitant Wojciechowski zauważył, że piękna stażystka Stawka to idealny materiał na dziewczynę. Zdolna, błyskotliwa, a do tego olśniewająca urodą miała zrobić z Łukasza odpowiedzialnego faceta, który jest gotów stworzyć jaką poważną relację. Wówczas w "M jak miłość" dopiero co rozstał się z Katią (Joanna Jarmołowicz), która wyjechała razem z ich córką Natalią do Gruzji. Zapomnienia po bolesnym rozstaniu szukał u Kasi, którą uwiódł dość szybko, ale musiał trochę się postarać.

Nie przegap: M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

Kasia i Łukasz w "M jak miłość" byli razem szczęśliwi, a ich romans robił się coraz bardziej namiętny kiedy na horyzoncie pojawiła się żona Argasińskiego, Patrycja! Starsza, elegancka mężatka zawróciła Wojciechowskiemu w głowie do tego stopnia, że zdradził z nią Kasię, a potem porzucił. W ogóle nie liczył się z uczuciami Kasi, a stażystka nie miała pojęcia, że to właśnie Argasińska jest jej największą rywalką. Domyślała się tylko, że Łukasz znalazł sobie inną. 

Dopiero po rozstaniu z Patrycją w "M jak miłość" Łukasz przypomniał sobie o byłej dziewczynie. Chciał ją zaciągnąć do łóżka, żeby go pocieszyła i uleczyła jego złamane serce, ale mu nie wyszło. Bo Kasia w 1586 odcinku "M jak miłość" zachowała swoją godność. Mimo, że nie przestała kochać Łukasza uprzedziła go, że nie będzie żadnym towarem zastępczym. Nie wybaczyła mu bowiem tego jak okrutnie ją skrzywdził.

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja nie straci dziecka Łukasza! Tak rozkwitnie w piątym miesiącu ciąży - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Kasia puści w niepamięć dawne urazy, a miłość do Łukasza będzie silniejsza niż strach, że znów wytnie jej jakiś numer. Zdjęcia z planu "M jak miłość", które Paulina Lasota wrzuca na swój Instagram dowodzą, że Stawska i Wojciechowski znów zaczną się spotykać.

Ale czy Kasia w "M jak miłość" powinna wybaczyć i zaufać Łukaszowi? Znając go to wcale nie przyzna się, że romansował z Patrycją Argasińską, która spodziewa się jego dziecka. Nie sprawdził się jako ojciec małej Natalii, a dziecka z żoną ordynatora też przecież nie będzie wychowywał w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Czy związek Kasi i Łukasza z "M jak miłość" ma szanse przetrwać, skoro Wojciechowski nie dorósł do tego, by zatrzymać przy sobie na dłużej jakąś kobietę?

- Nie wiem, czy Kasia będzie w stanie wybaczyć Łukaszowi. On jest bardzo pogubiony, wykonuje pewne niezrozumiałe dla niej kroki. Wydaje mi się, że Kasia go kocha, ale mimo to chyba powinna poczekać, aż poukłada swoje życie emocjonalne i będzie gotowy na stabilną relacje. Zobaczymy, może w końcu wykaże się odpowiedzialnością i dojrzałością - powiedziała w ostatnim wywiadzie Paulina Lasota.

M jak miłość odc. 1586. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1586. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)
M jak miłość odc. 1586. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1586. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)
Najnowsze