M jak miłość, odcinek 1561: Łukasz skrzywdzi Kasię, żeby uwieść bogatą koleżankę Marty. Nie będzie miał litości dla nowej dziewczyny

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Łukasz skrzywdzi Kasię, żeby uwieść bogatą koleżankę Marty. Nie będzie miał litości dla nowej dziewczyny

M jak miłość, odcinek 1561: Łukasz skrzywdzi Kasię, żeby uwieść bogatą koleżankę Marty. Nie będzie miał litości dla nowej dziewczyny

W 1561 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) oszuka Kasię (Paulina Lasota) i bezwzględnie skrzywdzi ją, aby uwieść bogatą żonkę (Alżbieta Lanska) ordynatora (Karol Strasburger) i koleżankę matki (Dominika Ostałowska). Fizjoterapeuta nie będzie miał żadnej litości dla ufnej i zakochanej w nim po uszy stażystki! Czy Łukasz nigdy się nie zmieni i zostanie już "etatowym łamaczem serc" w "M jak miłość"? Pojawi się pewna nadzieja w 1561 odcinku serialu, że los zemści się na nim okrutnie, ale w niczym to biednej Kasi nie pomoże...

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" Kasia zacznie przeczuwać, że zachowanie Łukasza znaczy coś złego. Kiedy stażystka zapyta wprost ukochanego o przyczynę jego oddalania się od niej, Łukasz skłamie, że to przyjazd matki tak go rozstraja. W rzeczywistości zaś już będzie kręcił na boku z Patrycją!

Świadkiem rozmowy Łukasza z Kasią będzie Aneta (Ilona Janyst), która później w 1561 odcinku "M jak miłość" poradzi koledze, żeby swoje sprawy wyczyścił.  

- Jest ktoś inny? Jeśli jest coś na rzeczy, jak najszybciej załatw sprawy z Kasią. Nie przeciągaj tego - doradzi mu z serca doktor Chodakowska.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu
M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

Jednak Łukasz, który z uczciwości w "M jak miłość" nie słynie, postanowi załatwić sprawy w 1561 odcinku serialu "po swojemu". Nie zrobi na nim wrażenia, że Kasia coraz bardziej cierpi, bo już będzie mocno zajęty starsza, atrakcyjną i bogatą koleżanką matki. A Kasię nadal będzie częstował kłamstwami, patrząc jej prosto w oczy!

Ale jak mówi przysłowie: "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" i ono chyba sprawdzi się w 1561 odcinku "M jak miłość". Łukasz tak się rozochoci w romansie z Patrycją, że będzie uprawiał z nią w szpitalu seks. I właśnie w takie sytuacji przyłapie ich... Aneta! A, że akurat ma z panem ordynatorem na pieńku, raczej nie dochowa tajemnicy, tylko wykorzysta ją do walki z ohydnym ordynatorem. 

A jednak jest problem. On ma przechlapane, ten młody. Wypadałoby go usunąć z pracy - zdradził grający zdradzanego męża Patrycji Strasburger w "Kulisach M jak miłość".

Tylko co się stanie z Kasią? Bo nie ulega wątpliwości, że kolejna młoda dziewczyna będzie przez syna Marty od 1561 odcinka "M jak miłość" bardzo cierpiała!     

Zobacz również: Barwy szczęścia, odcinek 2374: Julita pozbędzie się córki dla kochanka! Józek wychowa Julcię z inną

M jak miłość, odc. 1561: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbieta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze