M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

2021-07-01 19:07

Joasia z "M jak miłość" weźmie ślub! Barbara Kurdej-Szatan ujawniła, że jej bohaterka z "M jak miłość" zaręczy się w nowym sezonie po wakacjach 2021. Wreszcie powie "tak" ukochanemu mężczyźnie, który zastąpi zmarłego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Kto będzie drugim mężem Joasi? Na pewno nie Michał, bo Paweł Deląg odejdzie z "M jak miłość" za jakiś czas. Z kolei jej wielka miłość, Leszek (Sławek Uniatowski), będzie nadal romansował z dużo młodszą, nową kochanką (Dominika Kryszczyńska). Z kim Joasia weźmie ślub i kto zostanie jej szczęśliwym wybrankiem na resztę życia? Wszystko owiane jest tajemnicą, ale my wiemy już co się wydarzy...

Z kim Joasia z "M jak miłość" weźmie ślub w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła zaręczyny Joasi w "M jak miłość"! Na dowód tego, że uwielbiana przez widzów bohaterka z "M jak miłość" wreszcie znajdzie szczęście i przestanie ciągle płakać nad swym losem opublikowała na Instagramie zdjęcie zza kulis serialu i pokazała pierścionek zaręczynowy Joasi - z białego złota, z szafirem i brylantami! To może oznaczać tylko jedno - mąż Joasi będzie bogatym mężczyzną, skoro kupi jej tak drogi pierścionek. A ponieważ ostatnio serce Joasi biło dla biznesmena Leszka Krajewskiego wiele wskazuje na to, że to właśnie z nim Chodakowska weźmie ślub i on będzie drugim mężem wdowy po Tomku.

Nie przegap: Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

Na pewno w nowym sezonie "M jak miłość" przez jakiś czas koło Joasi będzie się kręcił Michał. Ona jednak nie będzie gotowa na nic więcej oprócz przyjaźni. Wreszcie Ostrowski odpuści i pozwoli, by ukochana wybrała innego. W nowych odcinkach "M jak miłość" pod koniec 2021 Michał wyjedzie za granicę, bo Paweł Deląg właśnie odszedł z serialu co już ogłosił na Instagramie. Ostatni odcinek z Michałem jest już najpewniej nakręcony.

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Sprawdź też: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Skoro nie Michał to Leszek będzie mężem Joasi w "M jak miłość"? Nie jest już żadną tajemnicą, że Krajewski w następnym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wróci do Polski i przywiezie ze sobą młodą kochankę. To właśnie ta piękna, seksowna blondynka zastąpi Joasię w sercu Leszka. Nie na długo! Bo po paru miesiącach ukochany Joasi zrozumie jak wielki błąd popełnił. Nigdy przecież nie przestał jej kochać!

Zaręczyny Joasi w "M jak miłość" to jedna z najpilniej skrywanych tajemnic serialu, ale Barbara Kurdej-Szatan ujawniając zdjęcie pierścionka zaręczynowego podsunęła wszystkim trop za kogo wyjdzie za mąż Joasi! "Myślicie, że Joasia w końcu powie komuś YES??? :P #cotobędzie #olaboga #mjm #kręcimy #yes #yeah #yooo #taktak" - napisała, a tego samego dnia Sławek Uniatowski pokazał ich wspólne ujęcia zza kulis "M jak miłość" z kampera gdzie oboje spędzają wolny czas między scenami.

Przypomnijmy, że półtora roku temu w "M jak miłość" Leszek już raz oświadczył się Joasi. Chciał z nią nawet wziąć szybki ślub po tragicznym wypadku, ale na drodze do ich szczęścia stanęła wówczas była, ciężarna kochanka Nina (Agnieszka Judycka). Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie ślub Joasi i Leszka w "M jak miłość" po wakacjach 2021.

M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze