Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

Michał znika z "M jak miłość"! Paweł Deląg na swoim profilu na Instagramie pożegnał się z całą ekipą serialu! Co się stanie z Michałem? W ostatnim sezonie "M jak miłość" Michał przeżył wiele - skandal z Izą (Adriana Kalska), pobicie przez Marcina (Mikołaj Roznerski) i ostateczna strata ukochanej Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Co go czeka na pożegnanie z "M jak miłość"? W jaki sposób pisarz Ostrowski odejdzie z serialu? Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Michał nie umrze w nowym sezonie "M jak miłość", a Deląg nie zostanie uśmiercony! Poznajcie szczegóły i zobaczcie specjalne WIDEO.

Paweł Deląg odchodzi z "M jak miłość"! Co będzie z Michałem?

Paweł Deląg na Instagrami zszokował wszystkich! Gwiazdor pożegnał się z "M jak miłość"! Co się stanie z Michałem, który od lat kocha Joasię i ten wątek miłosny był dotąd jednym z najważniejszych w serialu? Czy Michał wyjedzie w świat, czy dopadnie go ciężka choroba? Joasia zostanie naprawdę sama w nowym sezonie, bo Leszek wprawdzie wróci, ale z inną kobietą. A Michał zniknie! Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" zawrzało. Fani są niepocieszeni, a Kurdej-Szatan zamartwia się, że już nigdy się nie zobaczą! 

- It’s time to say goodbye... dziękuje całej ekipie za wspólny czas , moim cudownym partnerom @kurdejszatan @adriana.kalska.official @mroznerski @uniatowski , Felkowi ;) i wielu innym za Wasz uśmiech,poczucie humoru , obecność . Dziękuje produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat ... @mjm - napisał Deląg pod swoim zdjęciem z serialową Joasią. 

Zobacz też: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
M jak miłość po wakacjach 2021. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg)

Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać. To jeden wielkie protest: Michał nie może zniknąć z "M jak miłość"! Co z nim będzie? 

- O nieee !! ? nie zgadzam się !! ? idealny partner dla Basi ? świetny aktor .. przystojny znaczy się ?☺️

- Będzie Pana nam brakować ❤️

- Szkoda ?dobry aktor ?

- Będzie nam Pana brakować!?❤️

Kurdej-Szatan i Sławek Uniatowski, czyli Leszek z "M jak miłość" także pożegnali Deląga w komentarzach pod zdjęciem pożegnalnym. 

- To już się nie widzimy??dziękuję Pawełku!❤️ samych dobroci w dalszej zawodowej drodze i do zobaczenia na szlaku? - napisała serialowa Joasia. 

- Dziękujemy. Będzie Ciebie brakowało ❤️ - dodał Uniatowski. 

A fani jedyną pociechę w tej sytuacji znajdują w tym, że Joasia będzie jednak z Leszkiem...

- No to wszystko jasne Leszek będzie z Asią ?

Czy Michał w "M jak miłość" wyjedzie w świat, czy zachoruje na tajemniczą chorobę i umrze - przekonamy się zaraz po wakacjach 2021.  

Czytaj także: Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Paweł Deląg! Gwiazdor "M jak miłość" nie ma nawet telewizora! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze