M jak miłość, odcinek 1498: Joasia i Leszek wezmą szybki ślub po dramatycznym wypadku? - ZDJĘCIA

2020-02-27 7:28 Ag
M jak miłość, odcinek 1498: Joasia i Leszek wezmą szybki ślub po dramatycznym wypadku?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Joasia i Leszek wezmą szybki ślub po dramatycznym wypadku?

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) cudem przeżyje wypadek, do którego doprowadzi Wojtek (Feliks Matecki). Ukochany Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) niegroźnie ranny trafi jednak do szpitala. Na wieść o wypadku Leszka przestraszona Joasia w 1498 odcinku "M jak miłość" natychmiast do niego pojedzie. Krajewski skorzysta z okazji i wręczy jej pierścionek zaręczynowy. Oświadczy się Asi, zapewniając, że na ślub czeka ich chwili ich spotkania...

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Joasia i Leszek z "M jak miłość" wrócą do siebie i wezmą ślub? Los połączy ich w wyjątkowo nieszczęśliwych okolicznościach kiedy w 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek wróci z USA, by powiedzieć ukochanej prawdę o liście, który ponoć dostała od Małgosi (Joanna Koroniewska).

Z przykrością stwierdzi, że list napisała Nina (Agnieszka Judycka). Chora na depresję była kochanka Leszka chciała w ten sposób zranić rywalkę, wystraszyć i doprowadzić do tego, że już nigdy nie będzie z Krajewskim.

- Joasiu, przede wszystkim chciałem cię przeprosić. Miałaś rację, sto procent racji… To Nina napisała tamten list. Nienawidzi cię, bo wie jak bardzo ja cię kocham.

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek kolejny raz zapewni Joasię, że jest dla niego najważniejsza, że jest miłością jego życia.

Patrz też: M jak miłość. Joasia poświęci życie dla Wojtka i rodziny! Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła co się stanie z Joasią

Te słowa sprawią, że setce Joasi w 1498 odcinku "M jak miłość" znów zadrży. Nie będzie w stanie ukryć przed Krajewskim, że wciąż bardzo go kocha. Nie ma da mu jednak żadnej nadziei, że do niego wróci.

Wizyta Leszka w domu na Wietrznej w 1498 odcinku "M jak miłość" wzbudzi taką wściekłość Wojtka, że przetnie opony w samochodzie Krajewskiego. I doprowadzi do wypadku ukochanego Joasi! Na wieść o tragedii Asia natychmiast pojedzie do szpitala. Leszek, tylko z niegroźnymi obrażeniami, tak się ucieszy z jej odwiedzin, że podaruje jej pierścionek zaręczynowy.

- Nie mogę go przyjąć…

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1498: Marcin nie wytrzyma! Wyjawi Kamilowi, że Artur już smaży się w piekle

W 1498 odcinku "M jak miłość" Leszek wyzna Joasi, że kupił go dawno temu, jak tylko się poznali. Od początku miał nadzieję, że kiedyś wezmą ślub i zostanie jego żoną. - Musisz… Kupiłem go już jakiś czas temu. Właściwie zaraz po tym, jak się poznaliśmy... Szczerze wierzę, że będziemy kiedyś razem i zostaniesz moją żoną... I chcę, żebyś go miała. Proszę, weź go… Zrób to dla mnie, na dobrą wróżbę…

Zaskoczona oświadczynami Joasia w 1498 odcinku "M jak miłość" przyjmie pierścionek, ale nie włoży go na palec. Będzie miała wątpliwości czy powiedzieć "tak". Głównie ze względu na Wojtka, który nienawidzi Krajewskiego. A dzieci i rodzina są dla Joasi najważniejsze!

M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski
M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski
M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)
M jak miłość, odc. 1498. Pierścionek dla Joasi
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Pierścionek dla Joasi
M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski
M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski) Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski) Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość, odc. 1498. Leszek (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Leszek (Sławek Uniatowski)
Najnowsze