Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla Wojtka i rodziny! Barbara Kurdej-Szatan wyjawia całą prawdę!

2020-02-24 13:27 jkk
Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla Wojtka i rodziny! Barbara Kurdej-Szatan wyjawia całą prawdę
Autor: MTL Maxfilm Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla Wojtka i rodziny! Barbara Kurdej-Szatan wyjawia cała prawdę!

Czy Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość", a Joasia zostanie uśmiercona lub wyjedzie? Aktorka przerwała milczenie w sprawie dalszych losów Joasi! To już pewne, że nastąpi w "M jak miłość" koniec pewnego etapu w życiu Rzuci wszystko i poświęci się dla Wojtka (Feliks Matecki) i rodziny. Gwiazda "M jak miłość" zdradza też tajemnicę rozstania Asi z Leszkiem (Sławek Uniatowski)! Czy to prawda, że rzuciła go, aby walczyć o dzieci z Małgosią (Joanna Koroniewska)?!

Czy Joasia odejdzie z "M jak miłość", a Kurdej-Szatan zniknie z serialu?

Barbara Kurdej-Szatan zdradza w wywiadzie da Party.pl dlaczego Joasia rozstała się z Leszkiem i jak wiele poświęciła dla dzieci. Czy Joasia zniknie też z "M jak miłość"' albo jej wątek zostanie ograniczony?

- Asia dała sobie spokój ze swoją miłością życia, bo niestety okazała się być nieszczęśliwa, bo nie chciała, żeby Wojtuś cierpiał. Nie chciała go narażać na takie złe emocje. Wiec tak naprawdę poświęciła swoją miłość! - opowiada gwiazda "M jak miłość".

Jak zdradza gwiazda "M jak miłość" Joasia zakończyła miłość życia: - Żeby walczyć o rodzinę... W tym czasie obok niej pojawił się Michał, który cały czas jest, cały czas ją wspiera, pomaga... Czyżby Kurdej-Szatan zapowiadała, że Joasia w "M jak miłość ulegnie Michałowi? - Co z tego wyjdzie, czy Michał się w końcu doczeka, to zobaczymy - mówi gwiazda z tajemniczym uśmiechem. 

 Kurdej-Szatan odniosła się także do plotek o ograniczonym wątku Joasi w "M jak miłość" na rzecz innej postaci. Czy Joasia zniknie z "M jak miłość"? - Nie ma w tym żadnej prawdy! Cały czas mój wątek jest prowadzony tak samo i z taką samą intensywnością, jeżeli chodzi o dni zdjęciowe! 

Kujrdej-Szatan zdradza również, czy Joanna Koroniewska wróci do "M jak miość". Odnosi się do sceny, w której dostała list od Małgosi, że chce jej zabrać dzieci, ale aktorjka zdradza, że była to tylko podła intryga Niny (Agnieszka Judycka). Mówi, że Nina jest dla Asi okropna, wyżywa się na Asi, ale tłumaczy od razu bohaterke, że to przez chorbe, depresje na jaką zapadła po poronieniu. 

Tymczasem gwiazda "M jak miłość" odpoczywa na Wyspach Kanaryjskich, gdzie spotkała Joannę Koroniewską, czyli serialową Małgosię. Obie gwiazdy żarftowały nawet, że Małgosia wróci do serialu, odebrać Asi dzieci, ale straci pamięć CZYTAJ WIĘCEJ>>> TUTAJ

Obecnie Kurdej-Szatan na Instagramie publikuje kolejne zdjęcia z rodzinnych wakacji. Spotyka kolejne gwiazdy i chwali się pięknymi okolicznościami przyrody. Jednak burza piaskowa może pokrzyżować jej plany... - Przerażeni turyści przysypani Kalimą pozdrawiają serdecznie wszystkich Polaków ! Jednocześnie informujemy, że z powyższych powodów nie jesteśmy pewni, czy dotrzemy do Polski na czas. Z góry przepraszamy naszych pracodawców - napisała Kurdej-Szatan pod jednym ze zdjęć na Instagramie.  

Mamz jednak nadzieję, że nic złego nie wydarzy się i będzie tak, jak gwiazda zapewniła w wywiadzie, wróci na plan "M jak miłość", a Joasia nie zniknie z serialu! 

Najnowsze