M jak miłość, odcinek 1498: Marcin nie wytrzyma! Wyjawi Kamilowi, że Artur już smaży się w piekle - ZWIASTUN

2020-03-02 20:57 jkk
M jak miłość, odcinek 1498: Marcin nie wytrzyma! Wyjawi Kamilowi, że Artur już smaży się w piekle
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Marcin nie wytrzyma! Wyjawi Kamilowi, że Artur już smaży się w piekle

W 1498 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) wygada się Kamilowi (Marcin Bosak), że Artur (Tomasz Ciachorowski) smaży się w piekle! Nie wytrzyma nękania Kamila, a trzeba przyznać, że prawnik wykaże się ogromem cierpliwości i sprytu… Czy przez to jedno zdanie Marcina, jego brat Olek (Maurycy Popiel) wyląduje w więzieniu? Jakie będą skutki spotkania Marcina z Kamilem w 1498 odcinku "M jak miłość"? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1498 odcinku „M jak miłość” Marcin spotka się w końcu z Kamilem. Prawnik będzie tak długo chodził, dzwonił i „odwiedzał”, że w końcu zmusi Marcina do spotkania. Co takiego wydarzy się, że Marcin zacznie mówić?

Sprytny prawnik podejdzie Marcina 1498 odcinku „M jak miłość” rodzinną opowiastką i przekona, że prawda o Arturze to dla niego ważna, osobista sprawa...

- Nie odpuszczę... Wyjaśnię zniknięcie Artura. Dla mnie to sprawa rodzinna. Wiem, jakim człowiekiem jest mój kuzyn i zdaję sobie sprawę, że życzysz mu jak najgorzej... Masz prawo. Ale ja mam prawo szukać odpowiedzi... Ludzie nie znikają bez śladu. Na twoim miejscu wolałbym wiedzieć, co się z nim stało... Czy nadal macie się czego obawiać. Chyba, że... ty to już wiesz?

Tak „rozmiękczony” Marcin powie lodowatym tonem: - Szczerze? Mam nadzieję, że zdechł i gnije w piekle!

Czy to sprawi, że mściciel psychopaty przejdzie do ataku! Takie słowa zapewne wzbudzą jego czujność i podąży dalej tym tropem... Czy Olewicz (Tomasz Dedek) powie mu więcej? W 1498 odcinku „M jak miłość” były więzień umówi się z Kamilem na spotkanie, żeby wyjawić mu co wie o Arturze.

- Po napadzie na rodzinę Chodakowskiego… tego samego wieczoru przypadkiem natknąłem się na pana Artura podczas jego ucieczki.
- I co dalej?
- Dalszy ciąg tej opowieści zależy od tego, kim pan jest... - rzuci Olewicz do Kamila, który powoli zacznie tracić cierpliwość do Gryca.

M jak miłość, odc. 1498: Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1498: Kamil (Marcin Bosak), Olewicz (Tomasz Dedek)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1498: Marcin (Mikołaj Roznerski), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498: Marcin (Mikołaj Roznerski), Kamil (Marcin Bosak)
	M jak miłość, odc. 1498: Kamil (Marcin Bosak), Olewicz (Tomasz Dedek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498: Kamil (Marcin Bosak), Olewicz (Tomasz Dedek)
Najnowsze