M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusza?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusza?

M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusza?

2021-07-03 9:19

Marek Mostowiak wróci do "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021, w serialu po blisko trzech latach znów pojawi się Kacper Kuszewski. To już pewne, że w 1595 odcinku "M jak miłość" Marek wróci do Grabiny, gdyż w końcu dojdą do niego wieści o zaginionym Mateuszu (Krystian Domagała). W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Mostowiak tak bardzo przejmie się losem syna, że bez wahania wsiądzie w samolot i przyjedzie z Australii? Czy uda mu się odnaleźć syna, który nie będzie dawał żadnego znaku życia? Czy widzowie "M jak miłość" zobaczą jeszcze Marka? Poznajcie szczegóły.

Powrót Marka do "M jak miłość" po wakacjach! Pokażą znów Kacpra Kuszewskiego?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach szykuje się spektakularny powrót, na który fani seriali „M jak miłość” czekali trzy lata. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w obsadzie ponownie zobaczymy uwielbianego Marka Mostowiaka, syna Barbary (Teresa Lipowska) i śp. Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Przypomnijmy, że Marek wspólnie z żoną Ewą (Dominiką Kluźniak) oraz synami Mateuszem i Antkiem (Jakub Jankiewicz) wspólnie wyjechali do Australii gdzie Ewa dostała pracę, która była jej życiową szansą. Początkowo Marek nie chciał zgodzić się na propozycję żony, gdyż bał się zostawić dom i swoją mamę, jednak do tego pomysłu przekonała go właśnie sama Barbara.

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" miała wyjechać jedynie na rok, jednak wbrew obawom Marka żyło im się tam tak dobrze, że postanowili zostać na stałe. Do Polski wrócił jedynie Mateusz, który umierał z tęsknoty za ukochaną Lilką (Monika Mielnicka), z kolei wątek Ewy i Marka przewijał się jedynie w rozmowach między bohaterami. Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej dojdzie do przełomu, gdyż do Grabiny wróci Marek, który bardzo zaniepokoi się wieściami o Mateuszu!

Patrz też: M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Marek w końcu dowie się o rozstaniu jego syna z niewierną Lilką. O ile Ewie i Markowi w Australii żyje się bajecznie, tak niestety dla Lilki i Mateusza ta przygoda skończyła się feralnie. Ostatnio w "M jak miłość" Lilka znalazła sobie bogatszego i starszego od siebie wdowca Ethana Andersona (Paweł Roman), dla którego bez wahania porzuciła zakochanego w niej po uszy Mateusza! Przy okazji chamsko poniżyła wystarczająco już dobitego Mostowiaka, wyrzucając mu prosto w twarz, ze nigdy nie osiągnie tyle, co Ethan!

Wówczas Mateusz zrozumiał, że ich małżeństwa już nie da się uratować i zgodził się na rozwód. W ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” przed wakacjami syn Marka miał nawet myśli samobójcze, ale ostatecznie postanowił raz na zawsze opuścić Grabinę.

Przed wyjazdem w finale sezonu "M jak miłość" wysłał jeszcze do babci SMS-a: „Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam... Mateusz...” i przepadł jak kamień w wodę!

Spójrz również: M jak miłość. Aleksandra wróci do byłego męża, ale będzie ukrywać Grzegorza. Nawet Marcin i Olek nie zorientują się co wyczynia ich matka

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Barbara będzie odchodziła od zmysłów, ale zrobi wszystko, aby odnaleźć ukochanego wnuczka. W tym celu skorzysta z usług agencji detektywistycznej Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), a także w końcu skontaktuje się z Markiem i Ewą! Mostowiak bardzo przejmie się losem swojego syna i bez wahania wsiądzie w pierwszy samolot i przyleci do Polski, aby osobiście włączyć się w poszukiwania swojego dziecka! O tym, że Marek z powrotem pojawi się w Grabinie dowiemy się w 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach!

Na razie nie wiadomo czy Marek wróci do „M jak miłość” na stałe czy pojawi się w nim gościnnie. Produkcja strzeże tej informacji jak ognia, jednak już sam fakt powrotu dla wszystkich fanów „M jak miłość” stanowi nie lada gratkę!

Czy Marek w "M jak miłość" zostanie w Grabinie na dłużej? Czy uda mu się odnaleźć syna? Co zrobi Mateusz? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej! Jest jednak możliwość, że choć powrót Marka nastąpi do widzowie wcale nie zobaczą Kuszewskiego na ekranie. O tym, że Mostowiak wróci dowiedzą się z rodzinnych rozmów.

Zobacz także: M jak miłość. Anita wpadnie w sidła podrywacza z Grabiny? To prawdziwy ojciec Poli!

M jak miłość odc. 1386. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1386. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość: Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odcinek 1401, Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1401, Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany