M jak miłość. Aleksandra wróci do byłego męża, ale będzie ukrywać Grzegorza. Nawet Marcin i Olek nie zorientują się co wyczynia ich matka

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aleksandra wróci do byłego męża, ale będzie ukrywać Grzegorza. Nawet Marcin i Olek nie zorientują się co wyczynia ich matka

M jak miłość. Aleksandra wróci do byłego męża, ale będzie ukrywać Grzegorza. Nawet Marcin i Olek nie zorientują się co wyczynia ich matka

2021-07-01 22:16

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w życiu Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) pojawi się kolejny mężczyzna! O względy urokliwej babci Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) starał się niejeden facet, jednak Chodakowska wciąż myślała tylko o jednym! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Aleksandra wróci do byłego męża Grzegorza (Wojciech Majchrzak), jednak nie pochwali się radosną nowiną ani Marcinowi (Mikołaj Roznerski) ani Olkowi (Maurycy Popiel). Chodakowska będzie trzymała ten sekret w tajemnicy nawet przed swoimi najbliższymi!

Aleksandra w tajemnicy przed najbliższymi wróci do byłego męża w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Aleksandra z pewnością nie będzie narzekać na brak nudy! Chodakowska będzie starała się uratować małżeństwo swojego syna z Izą. Na początku pogada sobie z synową, a później weźmie w obroty Marcina i przemówi mu do rozsądku! Kochana babcia przejmie również opiekę nad Mają i Szymkiem, aby skłócone małżeństwo na spokojnie mogło dojść do porozumienia. Jednak pomoc najbliższym to nie jedyna rzecz, jaka przydarzy się Chodakowskiej w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej! Poważnie zmieni się jej życie uczuciowe, a jej serce otworzy się na miłość!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach o serce urokliwej Aleksandry będzie starał się stryj Franki (Dominika Kachlik), prężny góral Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk). Stryjek ze wszystkich sił będzie próbował uwieść Aleksandrę, dla której przejdzie nawet metamorfozę, gdyż w nowej fryzurze i eleganckim garniturze będzie jej grał na skrzypcach i śpiewał! Aczkolwiek to nie jemu Aleksandra podaruje swoje serce w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Patrz też: M jak miłość. Maja i Szymek pogodzą Izę i Marcina? To będzie dla nich ostatnia szansa przed rozwodem

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Chodakowska wróci do byłego męża Grzegorza, który zdradził ją z opiekunką Szymka? Bardzo możliwe, że Aleksandra w końcu wybaczy swojemu byłemu zdradę i do niego wróci. W końcu stara miłość nigdy nie rdzewieje! Małgorzata Pieczyńska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z pewnym mężczyzną, jednak nie ujawniła jego twarzy, czym mocniej podgrzała atmosferę tego co będzie działo się w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Na zdjęciu widzimy wysokiego, szczupłego i bardzo elegancko ubranego mężczyznę, przy którym Aleksandra aż promienieje! Małgorzata Pieczyńska podpisała to zdjęcie dość wymownie: „Nie mogę się doczekać aż Wam go przedstawię ?? A może to ktoś, kto już był w życiu Aleksandry.? ? ??”, czym wywołała lawinę domysłów fanów „M jak miłość”, którzy zaczęli zastanawiać się, kim może być tajemniczy mężczyzna! Większość z nich od razu wskazała na Grzegorza, zaznaczając, ze bardzo ucieszyliby się z jego powrotu do „M jak miłość”! Zatem czy ich podejrzenia są słuszne? Czy to właśnie z Grzegorzem Aleksandra ułoży sobie ponownie życie w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej?

Spójrz również: M jak miłość. Tego o dzieciach Izy i Marcina nikt nie wiedział. Dopiero ich babcia ujawniła zaskakującą prawdę

Przypomnijmy, że związek Aleksandry i Grzegorza w „M jak miłość” nigdy nie był idealny! Małżonkowie żyli niby razem, ale jednak oddzielnie. Grzegorz mieszkał i pracował w Niemczech, z kolei Aleksandra bardzo pragnęła być przy Marcinie i swoim wnuku Szymku. Oliwy do ognia dodał romans Grzegorza z opiekunką Szymka, po którym Aleksandra definitywnie zażądała rozwodu! Chodakowski próbował ubłagać żonę o drugą szansę, jednak nie na wiele mu się to zdało. Czy w nowym sezonie „M jak miłość” Aleksandra w końcu się ugnie i da byłemu mężowi drugą szansę?

Przecież ciągle jest urokliwą kobietą, która niestety nie może ułożyć sobie życia, gdyż na jej drodze pojawiają się nieodpowiedni mężczyźni. Marek (Mariusz Kiljan) próbował namówić ją na niezobowiązujący trójkąt z Iwoną (Hanna Śleszyńska), z kolei Robert Krajewski (Grzegorz Wons) okrutnie ją poniżył i pokazał, że jest prostakiem. Czy uda jej się odnaleźć szczęście przy Grzegorzu? Czy to właśnie z nim zwiążę się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz także: Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

M jak miłość, odc. 1489. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)

i

Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1489. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość, odcinek 1493. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1493. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
Najnowsze