M jak miłość po wakacjach 2021. Aleksandra będzie walczyć o małżeństwo Izy i Marcina! Przejmie opiekę nad dziećmi

i

Autor: VOD TVP M jak miłość po wakacjach 2021. Aleksandra będzie walczyć o małżeństwo Izy i Marcina! Przejmie opiekę nad dziećmi

M jak miłość po wakacjach 2021. Aleksandra będzie walczyć o małżeństwo Izy i Marcina! Przejmie opiekę nad dziećmi

2021-06-21 12:47

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zrobi wszystko, aby scalić małżeństwo Izy (Adrianna Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Mama Marcina zrozumie zrozpaczoną Izę, weźmie syna w obroty i postanowi nie dopuścić do rozpadu ich związku! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zaopiekuje się Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński), aby małżonkowie na spokojnie mogli wszystko sobie wyjaśnić i dojść do porozumienia. Czy uda jej się osiągnąć swój cel?

Aleksandra weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi naprawić związek Izy i Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach konflikt między Izą a Marcinem będzie dalej trwał. Zrozpaczona Aleksandra już dłużej nie będzie mogła patrzeć na to, co dzieje się w ich małżeństwie i postanowi wziąć sprawy w swoje ręce! Aleksandra początkowo stanęła po stronie Marcina, gdyż w 1578 odcinku "M jak miłość" wprost oskarżyła Izę o zdradę i rozpad rodziny. Jednak, gdy poznała pełną wersję zdarzeń, a także dowiedziała się, w jaki sposób obecnie zachowuje się jej syn, to zrozumiała, że zbyt pochopnie ją oceniła i zaczęła ją wspierać. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Aleksandra postanowi scalić rodzinę. Stanie po stronie Izy i na poważnie porozmawia sobie z Marcinem, któremu spróbuje przemówić do rozsądku! Aleksandra przejmie opiekę nad Szymkiem i Mają, aby skłóceni małżonkowie mogli w końcu dojść do porozumienia! Czy jej plan się powiedzie?

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka będzie skrywała mroczone tajemnice! Śmierć matki, bieda i uzależnienie zrobią z niej wrak człowieka

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Przypomnijmy, że ciemne chmury nad związkiem Izy i Marcina w "M jak miłość" wyszły wtedy, gdy Iza nie powiedziała Marcinowi całej prawdy o tym, co zdarzyło się na wyjeździe służbowym w Krakowie. Wówczas niczego nieświadomi Iza i Michał (Paweł Deląg) zostali wrobieni w chytrą intrygę Bosackiego (Dariusz Kordek), który upozorował ich zdradę, aby za wszelką cenę odegrać się na Marcinie za to, że miał swój udział w rozpadzie jego małżeństwa. Drań Bosacki osiągnął swój cel, gdyż Marcin wpadł w obłęd i nie był w stanie już zaufać żonie. Nieraz rzucał się z łapami na bezbronnego Michała, przy okazji niszcząc jego szczęście z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan)! W 1591 odcinku "M jak miłość" Iza miała już naprawdę dość zachowania Marcina i oznajmiła mu, że już nie mogą być razem, po czym wyszła z mieszkania, trzaskając drzwiami. Wówczas nie dowiedzieliśmy się jak potoczyły się dalsze losy Izy i Marcina, ale już wiemy, że w nowym sezonie "M jak miłość" konflikt między nimi będzie nadal trwał.

Zobacz także: Dramatyczne sceny w M jak miłość! Kochanki Kamila wezmą się za łby! A to dopiero początek

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach załamana Iza odnajdzie się w Grabinie, gdzie tylko Marysi (Małgorzata Pieńkowska) powie o swoich kłopotach w związku z Marcinem. Chodakowska wyzna, że nie wie, czy uda się jeszcze uratować ich związek. Postanowi wprost zapytać Marcina, jaką podjął decyzję, jednak on postawi jej ultimatum - albo spróbują zawalczyć o swoje małżeństwo albo czeka ich rozwód! Wtedy do akcji wkroczy Aleksandra, która zrobi wszystko, aby udała się ta pierwsza opcja. Kobieta postawi sobie za cel, aby jej syn w końcu dogadał się z Izą i żeby znowu mogli tworzyć szczęśliwą rodzinę! Czy jej się to uda? Czy Iza i Marcin w końcu się pogodzą i zaczną żyć jak dawniej? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2021. Franka pogodzi się z upartym stryjem! Kwestie spadku pójdą w zapomnienie?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze