M jak miłość. Aleksandra wda się w gorący romans ze stryjem Franki. Poderwie ją niecodziennym sposobem

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aleksandra wda się w gorący romans ze stryjem Franki. Poderwie ją niecodziennym sposobem

M jak miłość. Aleksandra wda się w gorący romans ze stryjem Franki. Poderwie ją niecodziennym sposobem

2021-06-30 9:11

Nowy romans w "M jak miłość"! Stryj Franki (Dominika Kachlik) znów namiesza, a Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) stanie się jego gorącym celem. Jędrzej (Piotr Majerczyk) już raz namieszał w życiu Franki i Zduńskich, a to dopiero początek. Kiedy pozna Aleksandrę, jego świat stanie na głowie. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 przejdzie samego siebie, zmieni się nie do poznania i zacznie podrywać matkę Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) w bardzo niecodzienny sposób.

Aleksandra z "M jak miłość" zawróci w głowie stryjowi Franki. Jędrzej wymyśli szokujący pomysł na podryw

Aleksandra z "M  jak miłość" nie ma szczęścia do mężczyzn. Jej ostatni romans, a raczej miłosny trójkąt między nią, Iwoną (Hanna Śleszyńska) i Rafałem (Wojciech Chorąży) nie skończył się dobrze. Rafał w poprzednich odcinkach "M jak miłość" próbował podbić serca obu kobiet, ale o Aleksandrę starał się wybitnie. Kobieta w pewnym momencie nie wiedziała czy jego zachowanie jest normalne, bo mężczyzna wręcz ją nękał!  Od tego czasu Aleksandra nie spotykała się z żadnym mężczyzną, ale to się wkrótce w "M jak miłość" zmieni. Stryj Franki znów wkroczy do akcji i nieźle namiesza. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 stryj Jędrzej zmieni się nie do poznania. Zwróci uwagę na swój wygląd i fryzurę i w "ugrzecznionej wersji" spróbuje podbić serce Aleksandry. Na zdjęciach i wideo z planu "M jak miłość" widać, że specjalnie przyjedzie do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), żeby tam spotkać matkę Marcina i Olka. Na miejscu zastanie też Iwonę... Czy to oznacza, że znów szykuje się zawiła relacja dwóch kobiet i jednego mężczyzny? Iwona i Aleksandra świetnie się bawią na planie, a Jędrzej przechodzi samego siebie. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

Jędrzej z "M jak miłość" wymyśli bardzo oryginalny pomysł na podryw Aleksandry. Będzie grał dla niej na skrzypcach i śpiewał! Jak na prawdziwego górala przystało, zabawi kobietę muzyką i tym spróbuje ją oczarować. Na pewno Aleksandra nie pozostanie obojętna na tak oryginalny podryw. Nie wiadomo jeszcze, czy kobieta i Jędrzej będą parą, ale na pewno góral nie odpuści znajomości z piękną Aleksandrą, która zrobi na nim wielkie wrażenie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze