M jak miłość, odcinek 1534: Aneta przejrzy kochanka Aleksandry. Niewinny flirt z Rafałem źle się skończy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1534: Aneta przejrzy kochanka Aleksandry. Niewinny flirt z Rafałem źle się skończy

M jak miłość, odcinek 1534: Aneta przejrzy kochanka Aleksandry. Niewinny flirt z Rafałem źle się skończy - ZWIASTUN

2020-10-13 21:49

W 1534 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) nabierze podejrzeń, że nowy kochanek Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), przystojny i elegancki agent ubezpieczeniowy Rafał Nowak (Wojciech Chorąży) to oszust, którego interesują tylko pieniądze Chodakowskiej. A ponieważ matka Olka (Maurycy Popiel) będzie zupełnie zaślepiona, to Aneta postanowi ratować teściową przed naciągaczem. Złymi przeczuciami w 1534 odcinku "M jak miłość" podzieli się z Izą (Adriana Kalska) i razem spróbują dowiedzieć się kim naprawdę jest Rafał! Do swojego śledztwa włączą też Marcina (Mikołaj Roznerski). Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1534 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1534 odcinku "M jak miłość" Aneta weźmie na celownik Rafała Nowaka, nowego mężczyznę swojej teściowej. Aleksandra kolejny raz umówi się z agentem ubezpieczeniowym, który ostatnio wciąż proponował jej romantyczne spotkania. Bliski przyjaciel, którym będzie coraz bardziej zauroczona zacznie ją namawiać, by powierzyła mu swoje pieniądze – proponując zyskowną inwestycję. - Gość, którego znasz od niedawna proponuje inwestycję w agencję ubezpieczeń... Podejrzana sprawa... - wyzna Rafał podczas kolejnej randki z Aleksandrą w 1534 odcinku "M jak miłość" po to aby uśpić jej czujność.

Jednak Aneta nie da się zwieść pozorom. To ona w 1534 odcinku "M jak miłość" pierwsza uprzedzi najpierw Izę, że z facetem ich teściowej coś jest nie tak. Bo żona Marcina uwierzy w szczerość intencji Rafała. - Myślę, że mamie na nim bardzo zależy…- I na tym polega cały problem, bo moim zdaniem to naciągacz i oszust! Wiem, co mówię! Mam rentgen w oczach i potrafię rozpoznać takiego na kilometr! - szybko oceni Aneta.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1534: Ostatnia wola matki Anety przed śmiercią. Zostawi córce i Olkowi cenny prezent

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Zaniepokojona rozmową z Anetą Iza w 1534 odcinku "M jak miłość" poprosi w końcu o pomoc Marcina. Ukryje przed mężem fakt, że chodzi o jego matkę i uda, że martwi się o jedną z koleżanek. Po czym namówi Chodakowskiego, by jako detektyw przeprowadził małe śledztwo.- Poznała chłopaka, zakochała się, a on teraz naciąga ją na jakieś pożyczki, inwestycje… I chyba nieźle ściemnia!- Że też inteligentne kobiety się na to nabierają…- Możesz go jakoś sprawdzić? Tak na cito? Boję się, że dziewczyna straci wszystkie oszczędności! - wyjaśni Iza.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1536: Iza odkryje przerażającą prawdę o nowym facecie Aleksandry. Ściga go policja!

Tymczasem Aneta w 1534 odcinku "M jak miłość" poruszy temat flirtowania z Olkiem. Nie tylko w kontekście Aleksandry, ale także coraz bliższej znajomości Chodakowskiego ze stażystką Kasią (Paulina Lasota). - Kochanie, daj spokój, wiesz, że odrobina niewinnego flirtu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.- Tak, żebyś się nie zdziwił... - uprzedzi go Aneta.

M jak miłość odc. 1534. Rafał (Wojciech Chorąży), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1534. Rafał (Wojciech Chorąży), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość odc. 1534. Rafał (Wojciech Chorąży), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1534. Rafał (Wojciech Chorąży), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość odc. 1534. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1534. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze