M jak miłość, odcinek 1534: Ostatnia wola matki Anety przed śmiercią. Iwona zostawi córce i Olkowi cenny prezent - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1534: Ostatnia wola matki Anety przed śmiercią. Iwona zostawi córce i Olkowi cenny prezent - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1534: Ostatnia wola matki Anety przed śmiercią. Zostawi córce i Olkowi cenny prezent - ZWIASTUN

2020-10-14 8:32

W 1534 odcinku "M jak miłość" Iwona (Hanna Śleszyńska) zdobędzie się na hojny gest. Matka Anety (Ilona Janyst) zdaje sobie sprawę, że jest śmiertelnie chora, ale nie ma zamiaru podjąć leczenia. Dlatego szykuje się na najgorsze, a co za tym idzie, chce przed śmiercią, dać coś naprawdę cennego swojej córce i Olkowi (Maurycy Popiel). W 1534 odcinku "M jak miłość" chora na glejaka mózgu Iwona uzna, że nadszedł czas, aby poinformować młodych o jej zamiarach. O dziwo drogocenny prezent wywoła w Anecie wściekłość. Co podaruje im Iwona? Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1534 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1534 odcinku "M jak miłość" Iwona zacznie realizować swój plan, który polega na wsparciu córki przed śmiercią. Kiedy odkryto u niej glejaka, nie podjęła decyzji o leczeniu. Wręcz odwrotnie, uznała, że trzeba się pogodzić z góry przegraną (jej zdaniem) sprawą. Co więcej, nie przyznała się córce, że umiera. Tylko Olkowi wyznała, że przygotowuje się na najgorsze. W 1534 odcinku "M jak miłość" poinformuje Anetę i jej męża, że chce podarować im coś cennego. Nie wspomni jej, że może to być ostatni prezent. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

W 1534 odcinku "M jak miłość" Iwona wyzna córce i zięciowi, że wpadła na genialny pomysł. Powie im, że zamiast organizacji wesela, planuje kupić im dom pod Warszawą. Aneta wpadnie w szał i straci cierpliwość. Wykrzyczy, że ma dość jej dziwnych pomysłów i mieszania w ich życiu. Ewidentnie nie spodoba jej się pomysł kupna domu zamiast wesela. Olek nie będzie wiedział jak się zachować. W 1534 odcinku "M jak miłość" Aneta znów poczuje, że matka pojawiła się tylko po to, aby namieszać. 

Przeczytaj: M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas - WIDEO

W 1534 odcinku "M jak miłość" znów dojdzie do kłótni między Anetą a Iwoną. Matka myślała, że dom będzie dla nich miejscem, gdzie wychowają swoje dzieci i będą szczęśliwi. Także ona miałaby przy tym poczucie, że pozostawiła coś po sobie, kiedy już przegra z chorobą. Aneta tego nie zrozumie. Tylko Olek będzie świadomy intencji teściowej. Wkrótce jednak Aneta dowie się, że musi odpuścić matce. Prawda o chorobie Iwony w "M jak miłość" wyjdzie na jaw. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze