M jak miłość, odcinek 1536: Iza odkryje przerażającą prawdę o nowym facecie Aleksandry. Ściga go policja!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Iza odkryje przerażającą prawdę o nowym facecie Aleksandry. Ściga go policja!

M jak miłość, odcinek 1536: Iza odkryje przerażającą prawdę o nowym facecie Aleksandry. Ściga go policja!

2020-10-12 11:07

W 1536 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) przekona się na własne oczy kim jest nowy facet Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), agent ubezpieczeniowy Rafał Nowak (Wojciech Chorąży). Tajemniczy mężczyzna wzbudzi nie tylko podejrzenia Izy, lecz także Anety (Ilona Janyst), która dostrzeże w nim oszusta chcącego naciągnąć ich teściową na pieniądze. Niestety w 1536 odcinku "M jak miłość" czarne wizje synowych Aleksandry się potwierdzą. To Iza pierwsza odkryje prawdę o Rafale. Zacznie go śledzić i zobaczy agenta z inną kobietą. A później dowie się, że Rafał jest ścigany przez policję.

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kim w "M jak miłość" będzie Rafał, którego nie tak dawno poznała Aleksandra Chodakowska i który sprawił, że matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) po prostu rozkwitła. Także Iza zauważyła, że jej teściowa dzięki nowej znajomości nabrała zaskakującej energii do życia. Zawsze piękna, elegancka Aleksandra przy Rafale postanowiła bowiem jeszcze bardziej o siebie zadbać. Niestety ta przyjaźń ściągnie na Chodakowską tylko kłopoty.

Złe przeczucia Anety i Izy wobec Rafała sprawią, że obie synowe postanowią sprawdzić faceta Aleksandry. Zwłaszcza, że agent ubezpieczeniowy już w 1534 odcinku "M jak miłość" namówi ją na "korzystną" ofertę na pomnożenie majątku. Wystarczy tylko, że powierzy mu swoje pieniądze. Synowe Aleksandry podnoszą raban, że to zwykły oszust matrymonialny, który poluje na bogate kobiety. Poza tym Iza zleci Marcinowi śledztwo w sprawie Rafała. Nie mówiąc, że chodzi o jego mamę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1557: Olewicz zdobędzie dla Marcina dowody zdrady! Obrońca Olka stanie tym razem jego stronie

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

W 1536 odcinku "M jak miłość" złe przeczucia Izy i Anety się potwierdzą. Żona Marcina pójdzie na spotkanie Aleksandry z Rafałem, bo teściowa będzie chciała udowodnić, że nie musi się o nią martwić, że agent ubezpieczeniowy jest nią szczerze zainteresowany i wcale nie chodzi mu tylko o pieniądze. Na pożegnanie Chodakowska wręczy mu kopertę ze sporą sumą, a Iza będzie go śledzić.

Sprawdź też: M jak miłość. Iza przejdzie metamorfozę! Po latach zmieni wreszcie fryzurę. Pojawi się też nowy facet - WIDEO

W ten sposób w 1536 odcinku "M jak miłość" żona Marcina odkryje, że Rafał spotyka się też z inną kobietą. Od razu zadzwoni do Marcina, który przyjedzie pod dom Rafała. Opowie mu, czego się dowiedziała o facecie Aleksandry. Śledztwo Chodakowskiego w 1536 odcinku "M jak miłość" też odkryje przerażającą prawdę o Rafale - okaże się, że agenta ściga policja!

M jak miłość, odc. 1529: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), ubezpieczyciel

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1529: Agent ubezpieczeniowy Rafał (Wojciech Chorąży)

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odc. 1529: Agent ubezpieczeniowy Rafał (Wojciech Chorąży)
M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze