M jak miłość, odcinek 1534: Tragedia u Chodakowskich. Ich matka wpadnie w ręce oszusta! Aleksandra straci wszystko?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1534: Tragedia u Chodakowskich. Ich matka wpadnie w ręce oszusta! Aleksandra straci wszystko?

M jak miłość, odcinek 1534: Tragedia u Chodakowskich. Ich matka wpadnie w ręce oszusta! Aleksandra straci wszystko?

2020-10-13 21:40

W 1534 odcinku "M jak miłość" w rodzinie Chodakowskich tragedia będzie blisko! Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) coraz bardziej zadurzy się w swoim agencie ubezpieczeniowym! Nieświadoma tego, że Rafał (Wojciech Chorąży) bardziej niż nią samą interesuje się jej pieniędzmi! Matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) znajdzie się w niebezpieczeństwie, bo w 1534 odcinku "M jak miłość" ubezpieczyciel zaplanuje wyciągnąć od niej cały majątek. Pierwsza intencje oszusta Rafała rozszyfruje Aneta (Ilona Janyst), która przekaże złe wieści Izie (Adriana Kalska). Synowe Aleksandry postanowią działać, by nie dopuścić do nieszczęścia.

"M jak miłość" odcinek 1534 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aleksandra Chodakowska z "M jak miłość" na celowniku oszusta matrymonialnego! Jej nowy przyjaciel, agent ubezpieczeniowy Rafał już w 1534 odcinku "M jak miłość" okaże się niezłym naciągaczem. Na pierwszej randce z Aleksandrą cwany Rafał zadba o odpowiedni nastrój, wręczy Chodakowskiej bukiet pięknych kwiatów, a wszystko po to, by zamydlić jej oczy i przekonać, żeby powierzyła mu oszczędności swego życia! Pod pretekstem troski o finanse Aleksandry w 1534 odcinku "M jak miłość" zaproponuje "dochodową" inwestycję.

Czy matka Marcina i Olka zorientuje się, że nachalny Rafał tak naprawdę ją nagabuje? Nie do końca! Aleksandra w 1534 odcinku "M jak miłość" będzie tak zauroczona nowym znajomym, że nie przejrzy jego gry! Na szczęście przyjaciel Aleksandry wzbudzi podejrzenie Anety, która usłyszy od Izy, że ich teściowa jest naprawdę bardzo szczęśliwa u boku agenta ubezpieczeniowego.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

- Moim zdaniem to naciągacz i oszust! - zdenerwuje się Aneta w 1534 odcinku "M jak miłość". - Wiem, co mówię! Mam rentgen w oczach i potrafię rozpoznać takiego na kilometr! Pod wpływem jej słów Iza postanowi sprawdzić Rafała. Poprosi więc o pomoc Marcina, który jest detektywem. Oczywiście nie wspominając mu, że chodzi o jego matkę. Skłamie, że martwi się o naiwną koleżankę, która  trafiła na naciągacza.

- Boję się, że dziewczyna straci wszystkie oszczędności! - wyjaśni Iza mężowi,

Nie przegap: M jak miłość. Iza przejdzie metamorfozę! Po latach zmieni wreszcie fryzurę. Pojawi się też nowy facet - WIDEO

Marcin w 1534 odcinku "M j jak miłość" zgodzi się przeprowadzić śledztwo w sprawie podejrzanego agenta Rafała. Zażartuje nawet, że nie rozumie jak inteligentne kobiety mogą się dać tak nabierać. Czy Izie, Anecie i Marcinowi uda się zapobiec tragedii w rodzinie Chodakowskich? Czy zdołają ostrzec przed oszustem Aleksandrę? To się okaże wkrótce w "M jak miłość"!

Matka Marcina i Olka nie ma szczęścia do facetów. Jej ostatni przyjaciel Robert Krajewski (Grzegorz Wons) okazał się draniem, który upokorzył ją i obraził publicznie, kiedy Chodakowska chciała zerwać ich znajomość.

M jak miłość, odc. 1529: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), ubezpieczyciel

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1529: Agent ubezpieczeniowy Rafał (Wojciech Chorąży)

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odc. 1529: Agent ubezpieczeniowy Rafał (Wojciech Chorąży)
M jak miłość, odc. 1529: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odc. 1529: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze