M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

2021-07-02 21:01

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Iza (Adrianna Kalska) wybaczy Marcinowi (Mikołaj Roznerski) jego chorobliwą zazdrość i zrezygnuje ze złożenia pozwu rozwodowego? Bardzo możliwe, że po wielu trudach małżeństwo Chodakowskich uda się uratować, a Iza i Marcin dadzą sobie jeszcze jedną szansę i rozpoczną wszystko od nowa. Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Iza i Marcin wyprowadzą się ze swojego mieszkania i rozpoczną życie w zupełnie innym miejscu? Z pewnością nowy dom pomógłby im zapomnieć o złych wspomnieniach!

Iza i Marcin zamieszkają w innym miejscu i zbudują swój związek od nowa w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w wątku Izy i Marcina będzie naprawdę gorąco! Jak pisaliśmy ostatnio Iza będzie miała już serdecznie dość zachowania Marcina i złoży pozew o rozwód. Chodakowska jeszcze w 1593 odcinku „M jak miłość” zdała sobie sprawę, że już dłużej tak nie wytrzyma i oznajmiła mężowi, że już nie mogą być razem. Jak widać Iza nie poprzestała tylko na słowach i w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej pójdzie o krok naprzód i spotka się z prawnikiem. Czy koniec małżeństwa z Marcinem jest już przesądzony? Niekoniecznie!  

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Marcin w końcu zda sobie sprawę, do czego doprowadził jej brak zaufania do małżonki i jego chorobliwa zazdrość. Bosacki (Dariusz Kordek) osiągnął swój cel i zniszczył życie Marcina. Podła intryga, do której wciągnął Izę i Michała (Paweł Deląg) doprowadziła Chodakowskiego do obłędu, jednak jego bliscy zrobią wszystko, aby pomóc mu się opamiętać. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Marcin po rozmowie z Barbarą (Teresa Lipowska), Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska) i Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) wreszcie się otrząśnie i zrozumie, że przesadził. Postawi sobie za punkt honoru odzyskanie Izy i prawdopodobnie mu się to uda!

Patrz też: M jak miłość. Aleksandra wróci do byłego męża, ale będzie ukrywać Grzegorza. Nawet Marcin i Olek nie zorientują się co wyczynia ich matka

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Marcin wyciągnie swojego asa z rękawa i będzie błagał Izę o wybaczenie z udziałem Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). Chodakowska chyba w końcu się ugnie i zgodzi się dać Marcinowi jeszcze jedną szansę. Czy Iza i Marcin rozpoczną wszystko od nowa w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej? Wiele na to wskazuje, że Chodakowscy wreszcie się pogodzą i spróbują naprawić swój związek, jednak w zupełnie innym miejscu! Adrianna Kalska wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym pozuje na tle pięknych okoliczności przyrody! Widzimy jak Iza z wypoczywa w pięknie urządzonym ogrodzie, gdzie swoje miejsce znalazły meble ogrodowe i zabawki dla dzieciaków! Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Chodakowscy wyprowadzą się ze swojego mieszkania i od nowa zbudują swój związek w zupełnie innym miejscu, gdzie swój kąt mieliby Maja i Szymek?

Zobacz także: M jak miłość. Anita wpadnie w sidła podrywacza z Grabiny? To prawdziwy ojciec Poli!

Czy Iza i Marcin w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej w końcu się pogodzą i znów będą prawdziwą rodziną jak dawniej? Czy nowy dom pozwoli scalić ich związek i jeszcze mocniej się do siebie zbliżyć? Z pewnością nowy dom pozwoliłby im się odciąć od złych wspomnień i spróbować odciąć się od przeszłości. Dzięki niemu mogliby zacząć budować swój związek od początku. Czy im się to uda? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Spójrz również: Metamorfoza Kamila z M jak miłość. Nie zmieni podłego charakteru, ale trudno będzie go poznać!

Najnowsze