Metamorfoza Kamila z M jak miłość. Nie zmieni podłego charakteru, ale trudno będzie go poznać!

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Metamorfoza Kamila z M jak miłość. Nie zmieni podłego charakteru, ale trudno będzie go poznać!

Metamorfoza Kamila z M jak miłość. Nie zmieni podłego charakteru, ale trudno będzie go poznać!

2021-07-01 14:01

Marcin Bosak, czyli Kamil z „M jak miłość” zmienił się nie do poznania! Gryc przeszedł całkowitą metamorfozę, jednak zmiany w jego życiu zajdą tylko w wyglądzie! Podły i zimny charakter Kamila nie zniknął i w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach z pewnością nieraz da o sobie znać! Czy to dla Anity (Melania Grzesiewicz) Kamil postanowił zmienić swój wygląd? A może namówiła go do tego urocza Pola (Hania Nowosielska)? Jedno jest pewne, takiego Marcina Bosaka w „M jak miłość” jeszcze nie widzieliście!

Odmieniony Kamil w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Zmieni się nie do poznania!

Kamil z „M jak miłość” przeszedł całkowitą metamorfozę i zmienił się o 180 stopni! Doskonale wiemy, że Gryc lubi eksperymentować z włosami, jednak w takiej fryzurze jeszcze go nie widzieliśmy! Marcin Bosak postanowił zapuścić włosy i na swoim Instagramie pochwalił się efektami swojej pracy, która wcale do najłatwiejszych nie należała! „Zapuszczanie włosów nie jest łatwe….ale nie jest też jakoś bardzo trudne…miłego weekendu.”

Jednak to nie jedyna zmiana w wyglądzie Kamila z „M jak miłość”! Gryc postanowił jeszcze zapuścić zarost zupełnie inny niż wcześniej mogliśmy podziwiać u prawnika z „M jak miłość”! Co ciekawe na zdjęciu pierwszy raz od dłuższego czasu pozuje w barwnej morskiej koszuli! To zupełnie inny look niż do tej pory pokazywał Gryc, który głównie pozował w ubraniach w odcieniach czerni czy bieli! Czy nowy styl Kamila ma związek, z tym, co wydarzy się w życiu jego bohatera w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

Patrz też: M jak miłość. Aleksandra wróci do byłego męża, ale będzie ukrywać Grzegorza. Nawet Marcin i Olek nie zorientują się co wyczynia ich matka

Tragedia w M jak miłość po wakacjach 2021! Córka Kamila porwana! Będą poszukiwania policji, aż w końcu Kinga znajdzie ją samą błąkającą się w centrum

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w życiu Kamila wiele się zmieni! Przede wszystkim cyniczny i zimny Gryc w końcu osiągnie swój cel i zaciągnie do łóżka Anitę, na którą polował w ostatnim sezonie „M jak miłość”! Kamil wciągnie Anitę w jedną ze swoich gierek i podejdzie ją w swoim stylu! Sekretarka ulegnie słowom Kamila, gdy ten wyzna jej, że mimo iż nie ma natury monogamisty, to dla niej mógłby się zmienić! Niestety Gryc nie spełni swojej obietnicy, gdyż nadal będzie ulegał pięknu innych kobiet! Zaraz po gorącym seksie z Anitą w jego mieszkaniu zjawią się dawne kochanki, które doznają szoku, gdy na wejściu zobaczą gołą Anitę, przykrywającą się jedynie ręcznikiem! Czy Gryc tylko wykorzysta sekretarkę, a następnie ją porzuci i wpadnie w ramiona kochanek?

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie da o sobie zapomnieć również mama Poli (Hania Nowosielska), która podrzuciła Kamilowi dziecko niczym rzecz, gdyż tylko przeszkadzała jej w karierze i nowym związku. Weronika (Ewelina Kudeń) nagle przypomniała sobie o dziecko i postanowiła o nie zawalczyć! W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach wyrodna matka pokaże swoje prawdziwe oblicze i choćby siłą odbierze Kamilowi córkę! Najpierw zbliży się do Anity, a następnie rzuci się na nią z pięściami? Taki scenariusz jest bardzo możliwy, gdyż Weronika nie cofnie się przed niczym!

Zobacz także: M jak miłość. Anita wpadnie w sidła podrywacza z Grabiny? To prawdziwy ojciec Poli!

Czy to Pola namówi ojca na zmianę wizerunku w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach? A może Kamil sam postanowi coś w sobie zmienić, aby przypodobać się Anicie? Czy swój udział w jego metamorfozie będą miały jego byłe kochanki? Czy jednak Kamil postanowi się zmienić dla nowo poznanej pani prokurator Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach), która zrobiła na nim ogromne wrażenie? Jednak może tu wcale nie chodzi o kobietę. Być może Gryc ma już dość zawodu prawnika i w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej postanowi się przebranżowić? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: M jak miłość. Maja i Szymek pogodzą Izę i Marcina? To będzie dla nich ostatnia szansa przed rozwodem

Najnowsze