M jak miłość. Anita wpadnie w sidła podrywacza z Grabiny? To prawdziwy ojciec Poli!

i

Autor: Instagram M jak miłość. Anita wpadnie w sidła podrywacza z Grabiny? To prawdziwy ojciec Poli!

M jak miłość. Anita wpadnie w sidła podrywacza z Grabiny? To prawdziwy ojciec Poli!

2021-07-01 12:57

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Anita (Melania Grzesiewicz) będzie kolejnym podbojem podrywacza z Grabiny? Bardzo możliwe, że seksowna sekretarka wpadnie w sidła mężczyzna, który jest prawdziwym ojcem uroczej Poli (Hania Nowosielska)! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej szczęście Anity i Kamila (Marcin Bosak) nie potrwa długo, gdyż o Grycu przypomną sobie byłe kochanki. Czy w ramionach prężnego podrywacza Anita znajdzie ukojenie po Kamilu? Czy to Pola pchnie ją w ramiona swojego prawdziwego ojca?

Anita zostawi Kamila dla wiejskiego podrywacza w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w życiu Anity wiele się wydarzy! Przede wszystkim Anita w końcu da szansę Kamilowi, który uparcie się o nią starał i wyznał jej, że dla niej mógłby się zmienić jeszcze w 1593 odcinku „M jak miłość” przed wakacjami! „"Nie mam natury monogamisty, co ja poradzę, że jestem wrażliwy na wdzięki pięknych kobiet? Ale mógłbym się zmienić, gdybyś mnie nie odtrącała". Te słowa urzekły Anitę, która w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej da Grycowi szansę, a nawet pójdzie z nim do łóżka! Niestety upojne chwile, nie będą trwać długo, gdyż przypomną o sobie byłe demony Kamila. Tuż po upojnym seksie w jego mieszkaniu zjawią się byłe kochanki, które będą w szoku, gdy zobaczą Anitę w samym ręczniku!

Co więcej w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach nie da o sobie zapomnieć wyrodna matka Poli, Weronika (Ewelina Kudeń), która podrzuciła Kamilowi dziecko jak zwykłą rzecz, gdyż przeszkadzała jej w karierze i nowym związku. Urocza Pola bardzo polubiła Anitę, a nawet wyznała Grycowi, że chciałaby, aby to ona była jej mamą, z którą mogliby zamieszkać i stworzyć prawdziwą rodzinę! Niestety przywiązanie własnej córki do rywalki nie spodobało się Weronice, która jeszcze w 1577 odcinku „M jak miłość” próbowała zrobić z niej psychopatkę w oczach Gryca! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Weronika nie da o sobie zapomnieć i ponowie uweźmie się na Anitę! Być może to właśnie ona rzuci się na nią z łapami i siłą odzyska córkę!

Patrz też: M jak miłość. Aleksandra wróci do byłego męża, ale będzie ukrywać Grzegorza. Nawet Marcin i Olek nie zorientują się co wyczynia ich matka

Tragedia w M jak miłość po wakacjach 2021! Córka Kamila porwana! Będą poszukiwania policji, aż w końcu Kinga znajdzie ją samą błąkającą się w centrum

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach na Anitę wiele spadnie. Ciągła walka z Weroniką, a także kolejne kobiety w życiu Gryca wiele ją będą kosztować. Nic wiec dziwnego, że sekretarka będzie miała wszystkiego dość. W jej życiu w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach pojawi się kolejny mężczyzna, który podobnie jak Kamil, słynie z niebyt pochlebnej opinii! Mowa oczywiście o wiejskim podrywaczu z Grabiny, Tadeuszu (Bartłomiej Nowosielski), który w rzeczywistości jest prawdziwym ojcem uroczej Poli! Melania Grzesiewicz wrzuciła na swoją relację na Instagramie zdjęcie właśnie z połową rodziny Nowosielskich. Obok niej na zdjęciu siedzi serialowa córka Gryca i właśnie wspomniany Tadeusz, a sama Anita bardzo cieszy się ze wspólnego spotkania, które opisała "Nowosielscy ❤️". Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Tadeusz zainteresuje się sekretarką z kancelarii Budyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński)? Czy to sama Pola pchnie Anitę w ramiona swojego prawdziwego ojca? Czy w ten sposób będzie chciała zrekompensować jej cierpienia, jakie doznała ze strony jej prawdziwej matki?

Zobacz także: M jak miłość. Maja i Szymek pogodzą Izę i Marcina? To będzie dla nich ostatnia szansa przed rozwodem

Powiedzmy sobie szczerze, że Tadeusz w „M jak miłość”  nie jest najlepszym kandydatem na partnera. Mężczyzna zmienia kobiety jak rękawiczki i nie traktuje ich poważnie. Niesfornego szefa do porządku próbowała doprowadzić Ula (Iga Krefft), jednak na nie wiele jej się to stało. Otrzeźwiła go dopiero ciąża byłej kochanki Oli Majewskiej (Justyna Karłowska), która podejrzewała, że to właśnie on jest ojcem jej dziecka! Jak się okazało w międzyczasie rozpustna sąsiadka Mostowiaków sypiała także z grabarzem Leonem (Dariusz Toczek) i to on okazał się prawdziwym ojcem!

Czy to wydarzenie zmieni Tadeusza w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach? Czy zacznie inaczej patrzeć na kobiety i w końcu się ustatkuje? Czy to z Anitą ułoży sobie życie? Czy sekretarka postanowi zemścić się na Kamilu i wpadnie w sidła podrywacza z Grabiny? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowsielska), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowsielska), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
Najnowsze