Półnaga Kinga z M jak miłość musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Gwiazda "M jak miłość" nagrała WIDEO, na którym opowiada jak paparazzi gonił ją przez pół dnia na plaży! Katarzyna Cichopek jest przekonana, że efekt pracy fotografa niebawem ujrzymy w gazetach. I pewnie ma rację, bo Kinga Zduńska z "M jak miłość" przechadza się nad brzegiem morza w bardzo skąpym stroju, a jej biust prawie wyszedł na wierzch! Ale mimo nękania przez fotografa, Cichopek nie traci humoru i wspaniałego wyglądu. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z półnagą Kingą Zduńską na plaży!

Gwiazda "M jak miłość" atakowana na plaży przez paparazzi! Kinga Zduńska nigdy tak nie wygląda

Kinga z "M jak miłość" obecnie wypoczywa nad polskim morzem. W pierwszy dzień, w który nareszcie wyszło słońce, Cichopek wybrała się z rodzina na plażę, a tam od rana zaczął ścigać ją paparazzi! Fotograf był zapewne przygotowany do boju, bo miał sprzęt gotowy do akcji, a półnaga gwiazda wyglądała naprawdę kusząco. Co pokazała z całej akcji na swoim profilu na Instagramie?

Katarzyna Cichopek od lat jeździ z rodziną do miejscowości Dębki nad polskim morzem. Wiedzą o tym doskonale media, dziennikarze i paparazzi. Tym razem jeden z nich przeczekał brzydką pogodę i złapał piękną Kingę z "M jak miłość" w bardzo skąpym odzianiu!

Zobacz też: Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się co robi bez stanika! Alżbeta Lenska pokazała prawie wszystko! - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Katarzyna Cichopek (Kinga) na plaży

i

Autor: Instagram

- Zapewne relację mojego plażowania będziecie mogli niebawem zobaczyć w jakiejś gazecie brukowej! Nie odstępował mnie na krok jeden pan z wieeeeelkim... obiektywem! - opowiada Cichopek na WIDEO prosto z plaży. 

Przy tej okazji Kinga Zduńska z "M jak miłość" ma na głowie ogromny, stylowy kapelusz, bajeczne ciemne okulary a skromny 2-częściowy kostium kąpielowy okrywa różowa, zwiewna narzutka. jednak nadmorski wiatr powoduje, że materiał prawie nic nie zakrywa! A piękny biust gwiazdy "M jak miłość" można zobaczyć w prawie pełnej krasie - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Katarzyna Cichopek podzieliła się także z fanami "M jak miłość", że woda w Bałtyku jest bardzo przyjemna i można się kąpać. Ciekawe czy aparat paparazzi jest wodoodporny... 

Nie przegap: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Zobacz jak ile pokazuje Kinga z "M jak miłość" na plaży w GALERII ZDJĘĆ!

Najnowsze