Patrycja z M jak miłość pochwaliła się co robi bez stanika! Alżbeta Lenska pokazała prawie wszystko! - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się co robi bez stanika! Alżbeta Lenska pokazała prawie wszystko! - ZDJĘCIA, WIDEO

Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się co robi bez stanika! Alżbeta Lenska pokazała prawie wszystko! - ZDJĘCIA, WIDEO

Patrycja w "M jak miłość" przeżyła chwile wielkiej namiętności. Jej boskim partnerem został Łukasz (Jakub Józefowicz), a między kochankami wybuchła wielka miłość. Owocem tego zakazanego romansu jest ciąża oraz krwawe pragnienie zemsty męża-rogacza Argasińskiego (Karol Strasburger). Tymczasem grająca Argasińską Alżbeta Lenska odpoczywa na Mazurach i pokazuje na Instagramie film WIDEO z gorących chwil, które tam przeżywa. Gwiazda "M jak miłość" - być może niechcący - pokazała biust, który kołysze się jej pod bluzką bez stanika! Lenska zdradziła co tak naprawdę robi na wakacjach - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Patrycja z "M jak miłość" na odważnym WIDEO z wakacji! Czegoś takiego nie zobaczyliśmy w serialu

Argasińska z "M jak miłość" występowała w gorących scenach seksu ze swoim kochankiem Łukaszem. Jednak, pomimo wielu odważnych ujęć, aktorka nigdy nie pokazała widzom wiele więcej, niż gołe ramiona. Tymczasem podczas przerwy na planie serialu aktorka szaleje na całego! Jak wiele pokazała Lenska na Mazurach? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się swoim fanom, co robi z rodziną na wakacjach. Lenska pojechała tam, gdzie zwykle jeżdżą i realizuje pasje, na jakie na co dzień nie ma czasu. O wszystkim opowiedziała fanom na filmie WIDEO. Jednak przy tej okazji gwiazda nie założyła stanika i podczas ruchu biust wyleciał jej prawie z bluzki! 

Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się na czym jeździ! Alżbeta Lenska pokazała wszystko! - WIDEO, ZDJĘCIA
M jak miłość. Alżbeta Lenska (Patrycja) opowiada o wakacjach na Mazurach

i

Autor: Instagram

Patrycja z "M jak miłość" podziękowała fanom za życzenia urodzinowe, które dostała przedwcześnie - faktycznie obchodzić je będzie dopiero 22 sierpnia. Przy tej okazji pokazała, że na Mazurach wreszcie wyszło słońce i opowiedziała co tam robi. 

- Pytacie czy my na łódkach na Mazurach. Kto nas zna? Kto obstawia, że my i łódki?

Za chwilę już gwiazda "M jak miłość" pokazuje piękne konie, które są podstawą jej wakacyjnego wypoczynku. Właśnie z ich powodu córka Lenskiej, Zosia wyciąga rodzinę co roku na Mazury. 

- Nasza Zosieńka prowadzi nas co roku po Polsce za konikami. A jak inaczej - napisała na jednym ze zdjęć pięknych rumaków na swoim profilu na Instagramie.    

Zobacz Patrycję z "M jak miłość" bez biustonosza w GALERII ZDJĘĆ!

Najnowsze