Przyjaciółki: Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Instagram

Przyjaciółki, 18 sezon: Wiktor wraca do Patrycji! To już pewne, wyciekły zdjęcia Deląga z planu! Będą mieli dziecko?

W 18 sezonie "Przyjaciółki" u boku Patrycji znów pojawi się jej niewierny mąż, Wiktor! Tak przynajmniej wygląda to na profilu Pawła Deląga na Instagramie - aktor u boku Joanny Liszowskiej uśmiecha się do aparatu i cieszy z powrotu na plan! Para trzyma też małego uroczego chłopca, a fani od razu pytają, czyje to dziecko! Wygląda na to, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja nie uwolni się od przeszłości, a może tym razem będzie u boku Wiktora szczęśliwa? Czy Artur (Paweł Małaszyński), już do niej nie wróci? W ostatnim sezonie serialu kochanek kosztował Kochan wiele nerwów, ale i fantastycznych uniesień...

Paweł Deląg na planie 18 sezonu "Przyjaciółek"! Gwiazdor pochwalił się swoim szczęściem u boku serialowej Joasi

Jak pamiętamy, w finale 17 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja została całkiem sama. Jej najnowszy partner, Artur był niebywale uroczy, ale i - delikatnie mówiąc - skomplikowany. Artur zdobył szturmem serce Patrycji już pod koniec 16 sezony serialu, ale w ostatnich odcinkach został po nim tylko worek kłamstw i niezapłacone długi. Jednak czy Wiktor to jest właśnie ten właściwy facet, u boku którego wielokrotnie zawiedziona Kochan znajdzie szczęście?

W "Przyjaciółkach", podobnie jak w życiu, nic nie jest takie piękne i proste, jak wydaje się na początku. Powrót Wiktora po latach może obudzić złamane serce Patrycji, ale z pewnością para ma sobie wiele do powiedzenia. Jak pamiętamy Wiktor zniknął z życia Patrycji - podobnie jak Artur - bez słowa pożegnania. Zanim do tego doszło zdradził ją z młodszą kochanką, Kaliną (Maria Pawłowska), która była nianią ich dzieci! Ale Kochan rozważała jeszcze czy wybaczyć mężowi zdradę, a wtedy dotknęło ich kolejne nieszczęście. Córka Wiktora i Wiki (Roma Gąsiorowska), którą wychowywała Patrycja trafiła do szpitala, a Jeleński okazał się nie być ojcem dziewczynki!

Po tym rodzinnym dramacie w 169 odcinku "Przyjaciółek" Wiktor po prostu zniknął z życia Patrycji i dzieci. Ale wygląda na to, że w 18 sezonie serialu wróci! 

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Tragedia u Zduńskich! Kinga wezwie pomoc, ale będzie już za późno. Nie uratuje Piotrka! - ZWIASTUN

Przyjaciółki 12 sezon odc. 141. Wiktor (Paweł Deląg)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 12 sezon odc. 141. Wiktor (Paweł Deląg)

Wprawdzie mówi się, że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", ale w serialach to porzekadło chyba nie działa. Wiktor w "Przyjaciółkach" nie raz od Patrycji odchodził miotając się między nią, a matką Klary. W 18 sezonie serialu para może dostać szansę na "nowe otwarcie" - Patrycja z powodu stanu swojego zdrowia straciła Klarę, do której nie miała żadnych praw. Z kolei Mikołaj (Adam Kiełczewski), syn Kochan i Wiktora to już duży chłopak, więc byli małżonkowie dostaną więcej czasu dla siebie.... Czy zdecydują się na nowe dziecko?

Na zdjęciu, opublikowanym przez Pawła Deląga na Instagramie z nim i Liszowską widać ślicznego, małego blondynka. Czyżby Kochan w 18 sezonie "Przyjaciółek" pokonała swoją chorobę i zdecydowała się na późną, kolejną ciążę z Wiktorem?

No cóż Wiktor wraca , może to niektórych zasmuci niektórych ucieszy , ale mam przynajmniej nadzieje ze Joasię tak ;) next season #przyjaciółki #polsat #tv #serial @przyjaciolkipolsat @joannaliszowskaofficial - napisał gwiazdor pod zdjęciem

Fani serialu "Przyjaciółki" zareagowali natychmiast. Z wypowiedzi widzów widać, że pomysł produkcji, aby dołączyć ponownie do serialu Pawła Deląga był strzałem w dziesiątkę! 

Cool❤️❤️❤️

- Super ?, bardzo się cieszę ?❤️

- Osz kurde. Aż lecę dokończyć sezon ?

- Super, że Wiktor wraca. Na pewno będzie ciekawie?Tylko czyje to dzieciątko będzie hmmm? Oto jest pytanie;)?

Zobacz też: Koniec Na dobre i na złe. Dramat Wiktorii w bliźniaczej ciąży. Jose ją rzucił? - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 12 sezon, odcinek 145, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 12 sezon, odcinek 145, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Przyjaciółki 12 sezon, odcinek 145, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 12 sezon, odcinek 145, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Najnowsze