Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiktor nie jest ojcem Klary! Ucieknie od Patrycji na zawsze

i

Autor: Polsat

Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiktor nie jest ojcem Klary! Ucieknie od Patrycji na zawsze

2019-11-20 13:46

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) wykrzyczy Wiktorowi (Paweł Deląg) w złości, że nie jest ojcem Klary (Maja Śliwińska)! A wszystko to zadzieje się w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach, bo w szpitalu, gdzie dziewczynka walczy o życie! Jak Wiktor może przyjąć tak straszną prawdę przekazaną w tak brutalny sposób? On dla Klary oddałby życie... Czy Patrycja nie zacznie żałować, że Wiktor od niej ucieknie? Zobaczymy w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon, odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

Patrycja w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" odbierze wreszcie wyniki testu na ojcostwo Wiktora i Klary. Zrobi to z przymusu - lekarz będzie szukał w rodzinie dawcy nerki dla dziewczynki...

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 169 - Janek wreszcie uratuje Zuzę przed Igorem!

Po wyniki będzie się bała sama pojechać, więc w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" towarzyszyć Patrycji będą Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha). I dobrze zrobi, bo jak przeczyta, że ojciec Klary nie jest aktualnie znany i poszukiwania trzeba prowadzić nie tylko szybko, ale od nowa, będzie załamana!

Po powrocie do szpitala "Przyjaciółki" w 169 odcinku serialu będą naradzały się, jak przekazać, spanikowanemu o życie Klary Wiktorowi, złą nowinę. Anka nawet poradzi Patrycji, żeby go okłamała!

Zobacz koniecznie: Przyjaciółki, odcinek 169 - Wiktor brutalnie porzuci kochankę! Każe jej "spier..."!

I z takim zamiarem wróci do szpitala Patrycja w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki". Jednak coś pójdzie nie tak... bo zadzwoni Sebo i zapyta o Klarę. Wiktor będzie miał okazję wcześniej go spotkać i źle się to skończy...

I tym razem w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki"postać Sebo namiesza między były małżonkami tak bardzo, że w kłótni Patrycja rzuci Wiktorowi:

- Nie jesteś ojcem Mikołaja, nie jesteś ojcem Klary!

- Odebrałaś wyniki... - zapyta tylko cicho Wiktor po dłuższej chwili milczenia. I tak w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki"będziemy go widzieli po raz ostatni!

Wieczorem, w rozmowie z Elą (Elżbieta Jarosik) Patrycja przyzna się, że martwi się o Jeleńskiego. REla

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze