Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiktor pobije Sebo w szpitalu! Nie zniesie, że Patrycja ma innego - ZWIASTUN

2019-11-19 20:30 jkk
Przyjaciółki, odcinek 169: Wiktor pobije Sebo w szpitalu! Nie zniesie, że Patrycja ma innego - ZWIASTUN
Autor: Polsat

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" w Wiktorze (Paweł Deląg) obudzi się wielka zazdrość o Patrycję (Joanna Liszowska)! Pojawienie się w szpitalu rywala w postaci Sebo (Modest Rucińskji) wywoła w Jeleńskim straszną agresję! Świadkiem brutalnej sceny będzie niestety Mikołaj (Adam Kiełczewski). Jak Wiktor zaatakuje Sebo i czy skandal będzie miał konsekwencje dla dzieci przekonamy się już w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki". Zobacz też ZWIASTUN!

"Przyjaciółki" 14 sezon, odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" Wiktor i Sebo spotkają się w szpitalu. Obaj będą towarzyszyć Patrycji i czuwać nad łóżkiem poważnie poszkodowanej w wypadku Klary (Maja Śliwińska). Jednak jeden z nich nie wytrzyma i to właśnie ten, który najwięcej ma na sumieniu!

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 169 - Janek wreszcie uratuje Zuzę przed Igorem!

- Przyprowadziłem Mikołaja bo chciał do mamy - powie Sebo do Wiktora w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" odprowadzając dziecko.

- Patrycja pojechała coś załatwić - Wiktor jeszcze będzie trzymał nerwy na wodzy tuląc w ramionach synka.

- A jak się czuje Klara, co powiedział lekarz - zapyta Sebo na swoją zgubę...

- Słuchaj, ja nie wiem kim jesteś ani co tutaj robisz - Wiktor zacznie cedzić słowa przez zęby. - Patrycja nie chce mi powiedzieć, a i mnie to nie interesuje. Trzymaj się od niej z daleka.

- Jestem przyjacielem Patrycji - odpowie Sebo zgodnie z prawdą.

To będzie jednak moment 169 odcinka serialu "Przyjaciółki", w którym Wiktor przestanie nad sobą panować - Patrycja wystarczająco wycierpiała - wyrzuci z siebie. 

Czytaj takżę: Przyjaciółki, odcinek 169 - Wiktor potraktuje kochankę jak prostytutkę!

- Chyba przez ciebie - Sebo powie prawdę. Wilktor złapie go wtedy za ubranie i zacznie szarpać! Czy zrobi Sebo prawdziwą krzywdę? - Zostaw ją w spokoju, nie mieszaj się w to! - te słowa Jeleńśkiego będą brzmiały jak groźba. - Czy mam cię wyprowadzić przy dzieciaku?!

Sebo już nie będzie miał w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki", nic do stracenia. - Ona już ciebie nie chce, nie wysilaj się - rzuci odchodząc.

Czy właśnie w tym momencie rozpocznie się wojna o Patrycję? A może któryś z panów zniknie i zostawi ją drugiemu? Przekonamy się w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki, odcinek 169 - Inga wpadnie w panikę! Zuza zniknie bez śladu!