Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wypadek Patrycji i dzieci. Dramatyczna diagnoza! Kto jest ojcem Klary?

2019-11-15 10:46 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) będzie miała z dziećmi groźny wypadek! I choć jej samej i Mikołajowi (Adam Kiełczewski) nic się nie stanie, Klara (Maja Śliwińska) ucierpi bardzo poważnie! Obrażenia wewnętrzne dziewczynki będą wymagały natychmiastowego przeszczepu nerki! Czy Wiktor (Paweł Deląg) będzie mógł jej oddać swoje narządy, czy może trzeba będzie znaleźć jej prawdziwego ojca? Obejrzyj w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Odcinek 169 "Przyjaciółek" zacznie się od nocnej ucieczki Patrycji z dziećmi z domu Wiktora. Pomagał im będzie Sebo, który załatwi im tymczasowe mieszkanie i zawiezie na miejsce. Będzie miał też daleko idące plany dalszego wspierania rodziny... Niestety, coś pójdzie nie tak i próba ucieczki zakończy się groźnym wypadkiem!

Nieporozumienie z innym kierowcą spowoduje, że maleńka Klara, będzie spała w samochodzie, który zostanie mocno uderzony! Patrycja nie zdąży jej uratować, a przy próbie sama dozna obrażeń!

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 169 - Igor znów brutalnie zaatakuje Zuzę!

Patrycja i Klara po wypadku natychmiast trafią do szpitala, gdzie lekarz (Jerzy Łazewski) po wstępnych badaniach będzie uspokajał, że prawdopodobnie nikomu nic się nie stało. I choć faktycznie u Patrycji zostanie jedynie mały plaster, okaże się że Klara jest w ciężkim stanie!

Urazy wewnętrzne, jakich dozna dziewczynka podczas wypadku w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" okażą się groźne. Zdaniem lekarza dorosłej osobie nie stałoby się nic poważnego, ale dla maleńkiego dziecka wstrząsy będą zabójcze!

Lekarz poinformuje Patrycję i Sebo, że nie może udzielać im dalszych informacji, do Warszawy wróci natychmiast Wiktor. I to on dowie się, że Klarze niezbędny jest natychmiastowy przeszczep nerek, najlepiej od kogoś z rodziny... Czy Wiktor jest ojcem dziewczynki, czy w dramatycznym momencie wyjdzie na jaw, że nie ma z nią nic wspólnego?

- Córka doznała urazu okolicy lędźwiowej. Z kręgosłupem jest wszystko w porządku, ale mamy kłopot z nerkami. Jedna uległa stłuczeniu i przestała pracować. Aktualnie córka jest dializowana i czekamy aż nerka podejmie pracę. Jeśli nie, optymalnym rozwiązaniem byłby przeszczep rodzinny - usłyszy dramatyczną diagnozę Jeleński z ust lekarza.

Wiktor przekaże złe wieści Patrycji i doda:Oddałbym życie za Klarę. Żeby przeszczep rodzinny się udał, trzeba mieć pewność, że to ja jestem ojcem. Nie możemy zwlekać, żeby potem nie okazało się, że jest za późno. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja pozna prawdę o tym, czy jej do niedawna partner, jest biologicznym tatą Klary. - We wszystkich znalezionych markerach nie odnaleziono zgodności pomiędzy DNA badanego domniemanego ojca, a profilem DNA, badanego dziecka - przeczyta w oficjalnym dokumencie. 

Jak zareaguje na drugą straszną wiadomość dnia, zakochany po uszy w Klarze, Wiktor? Czy znajdzie się na czas ojciec dziewczynki i lekarze zdążą ją uratować? Przekonamy się w niezwykle dramatycznym 169 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Zobacz koniecznie: Przyjaciółki, finał 14 sezonu - Wiktor zniknie bez śladu!

Najnowsze