Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 168: Patrycja porwie Klarę! Desperacki krok po zdradzie Wiktora

2019-11-08 7:20 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 166. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 166. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

W 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" będziemy obserwowali, jak Patrycja (Joanna Liszowska) dojrzewa do poważnej decyzji w sprawie Klary (Maja Śliwińska)... W rezultacie kilku splotów okoliczności Kochan uzna, że nie ma innego wyjścia, jak porwać córkę! Jej sprzymierzeńcami będą Ela (Elżbieta Jarosik), Sebo (Modest Ruciński) i... sama Klara. Jak, z kim i dokąd ucieknie z dziećmi Patrycja będziemy obserwować od 168 odcinka serialu "Przyjaciółki.

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 168 - czwartek, 14.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Patrycja w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" przejdzie wielką drogę od rezygnacji z opieki nad Klarą aż po decyzję o jej porwaniu! Towarzyszyć jej będzie, Ela, która nie wyobraża sobie życia bez przyszywanej wnuczki. Również Anka (Magdalena Stużyńska) przyspieszy decyzję, bo wyjaśni Patrycji, że na drodze prawnej nie ma żadnych szans w walce o opiekę...

Jednak decydujący głos będzie miała sama Klara, która właśnie w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" wypowie swoje pierwsze słowo! Patrycja prawie zaleje się łżami, kiedy usłyszy od córeczki "Mama"! Wtedy też zrozumie, jak bardzo ją kocha!

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 168 - Janek zostawi Zuzę bez grosza!

Zanim jednak dojdzie do ostatecznych decyzji Ela będzie szukała innego rozwiązania. A to znów spróbuje namawiać Patrycję na powrót do Wiktora (Paweł Deląg), aż wreszcie przypomni sobie o sąsiadce, pani Lucynce (Aniceta Raczek-Ochnicka), która już odchowała swoje wnuki i jej zdaniem mogłaby zaopiekować się świetnie Klarą.

Zobacz także: Przyjaciółki, odcinek 168 - Antek padnie na kolana przed Pawłem!

Jednak spotkanie w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" pani Lucynki z Klarą i Patrycją nie będzie należało do udanych. Sąsiadka natychmiast uzna, że dziewczynka jest za chuda, za blada i zacznie - niemalże od wejścia - wprowadzać swoje zasady!

I być może to spotkanie, ale i noc spędzona na poważnych rozmowach z Sebo, uświadomią Patrycji, co jest dla niej w życiu najważniejsze - dzieci! I w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Kochan podejmie "męską" decyzję - zabierze Wiktorowi także Klarę!.

Niestety, mimo wszelkich przeszkód, decyzja w podejmowaniu okaże się znacznie prostsza, niż wprowadzenie jej w czyn. Ucieczka z dziećmi i Sebo w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" skończy się poważnym wypadkiem, a los całej ekipy będzie bardzo niepewny. Jak do tego wszystkiego dojdzie dowiemy się już w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki.