Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 168: Janek po rozstaniu z Zuzą przepuści wszystkie jej pieniądze! Zostawi rodzinę na lodzie

2019-11-08 14:23 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 168: Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Autor: Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 168: Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

W 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza i Janek ostatecznie rozstaną się. Jednak nikt nie będzie się spodziewał, jaki numer on wytnie! Podczas ustalania zasad opieki nad dziećmi i podziału pieniędzy okaże się, że on przepuścił wszystkie oszczędności! Z tej okazji oświadczy Zuzie, że "na razie " nie będzie mógł łożyć na rodzinę... Rozstanie, które zapowiadało się na takie z klasą, rozbije się o problem z kasą... Co na to Zuza? Zobaczmy w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 168 - czwartek, 14.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza i Janek odbędą ostateczna rozmowę przy kawie. Niestety, rozstaną się i żadne z nich nie będzie do końca rozumiało, co się właśnie dzieje...

I choć spotkanie w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" przebiegnie w dorosłej atmosferze, to wyjdą na jaw rzeczy, które całkowicie zmienią życie Zuzy!

Czytaj także: Przyjaciółki, odcinek 168 - Niezwykłe oświadczyny w domu Anki i Pawła!

Janek na początku spotkania jeszcze raz zapyta Zuzę czy na pewno chce się rozstać. Kiedy ona zdecydowanie i poważnie potwierdzi, przejdzie do ustalania zasad dotyczących opieki nad dziećmi i kwestii finansowych.

- W takim razie dwie rzeczy: dzieci i pieniądze. Chciałbym, żeby dzieci były ze mną co drugi weekend. Wynajmę jakieś mieszkanie, żeby czuły się dobrze i bezpiecznie.

- Ok, nie będę ci tego utrudniać - potwierdzi bardzo spokojnie Zuza.

- Świetnie, wiesz, czasami ludzi ponoszą emocje...

- Potrafię to rozdzielić. A druga kwestia?

168 odcinku serialu "Przyjaciółki"Janek nie będzie owijał w bawełnę. Już za kilka sekund Zuza będzie w prawdziwym szoku!

- Utopiłem twoje oszczędności, które mi pożyczyłaś. Facet, który dostarczył mi flotę okazał się oszustem.

- Co?! - Zuza nie będzie mogła uwierzyć! Nic nie wiedziała o tak poważnym problemie! Czy to może z tego powodu Janek aż do 168 odcinka "Przyjaciółek" nie był w stanie skupić się na problemach partnerki z jego agresywnym bratem?

- Niby zbankrutował, więc niby syndyk powinien zaspokoić roszczenia wierzycieli - Głowacki będzie próbował tłumaczyć. - Musiałem wziąć kredyt, żeby kupić te flotę. Inaczej nie ruszę, Zuza - w zasadzie Janek poprosi ją o pomoc!

Czytaj także: Przyjaciółki, 14 sezon, finał - Inga wróci do Andrzeja?

- Mamy kredyt na dom! - Zuza nie wyjdzie tak łatwo z szoku.

- I dwójkę dzieci, wiem. Sorry. Przez jakiś czas nie będę mógł się dokładać - prościej już chyba nie dałoby tego powiedzieć...

Janek będzie tłumaczył Zuzie w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki", że nie jest tak źle, bo wprawdzie ją zwolnili z pracy, ale jest świetnym fachowcem, więc szybko znajdzie nową. Ona jednak już doskonale wie, że znalezienie nowej pracy nie będzie takie proste... Dostała raptem 3-miesięczną odprawę, mają kredyt na dom...

- Dasz radę. Zawsze działałaś sama i to ci najlepiej wychodzi - Zuza usłyszy "na pocieszenie" od Janka.

Po wyjściu z kawiarni w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Janek jeszcze raz zapyta Zuzę, czy naprawdę się rozstają. Ona przypomni mu,  że zawiódł ją wtedy, kiedy go najbardziej potrzebowała. On zaś wrzuci swoją "mantrę", że w sprawie z Igorem nie była całkiem bez winy... I tak rozejdą się, nadal bez wzajemnego zrozumienia.

Jak przekonamy się w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza wejdzie na zupełnie nieznane sobie tory, będzie musiała zwolnić panią Marylkę i nauczyć się sama sprzątać... Jak sobie poradzi w nowej roli i czym tym czasem zajmie się Janek będziemy obserwować od 168 odcinka serialu "Przyjaciółki".

Najnowsze