Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Zdradzona Patrycja spędzi noc z Sebo? - ZDJĘCIA

2019-11-07 12:07 jkk
Przyjaciółki, 14 sezon, odc. 167: Patrycja (Joanna Liszowska), Sebo (Modest Ruciński)
Autor: Polsat

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) da się w końcu namówić Sebo (Modest Ruciński) na randkę! Spotkanie zacznie się spokojną kawą, ale rozwój wypadków przyspieszy męska decyzja, aby ruszyć w miasto... Patrycja nie będzie opierać się zbyt długo, bo Sebo to uosobienie cudownych wspomnień, powiew światowego stylu i duży luz. Zdradzanej przez Wiktora (Paweł Deląg) kobiecie właśnie tego będzie trzeba w 167 odcinku "Przyjaciółek"! Czy tę noc Patrycja spędzi z Sebo?

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 167 - czwartek, 7.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki Sebo zaprosi Patrycję na kawę, ale rozmowa będzie tak miła, że zarządzi: - Idziemy w miasto! Patrycja będzie najpierw się broniła, że Warszawa to nie Londyn, a ona nie zna nocnego życia i ciekawych miejsc, ale przyjaciel będzie zdecydowany: - To poszukamy razem!

Zobacz również: Przyjaciółki, odcinek 167 - Upokorzona przez Janka Zuza wyrzuci go z domu!

Sebo będzie robił wrażenie na Patrycji w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki światowym obyciem. Od jakiegoś czasu prowadzi swój salon w Londynie i idzie mu świetnie. Przyjaciel wprowadzi do jej życia powiew luksusu i dużą dawkę luzu. Czy Kochan zdoła się temu oprzeć?

Nocny wypad w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki wypad będzie pełen wspólnych wspomnień i śmiechu. To dla Patrycji duża odmiana po ostatnich wydarzeniach - przyłapaniu na zdradzie Wiktora, lęku przed stratą Klary... Czy Sebo "spadł z nieba", aby odmienić jej los?

Podczas rajdu po lokalach stolicy Sebo zaproponuje Patrycji w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki: - Jutro jest duży pokaz, wpadnij, zobaczysz. - Dzięki, ale ja chyba już wypadłam z kursu. Działam w moim osiedlowym zakładziku i tak już chyba zostanie na zawsze - odpowie mu Kochan. - Co ty w ogóle gadasz? Miałaś talent, miałaś power, tego się nie traci! - przypomni jej przyjaciel.

I tak od słowa do słowa w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki Sebo dowie się o problemach Patrycji, w tym jej największej trosce o dalsze losy Klary (Maja Śliwińska)... Sebo natychmiast podejmie kilka męskich decyzji i złoży Patrycji propozycję, której trudno będzie odmówić!

Jak zakończy się nocny wypad Patrycji i Sebo? Zobaczymy w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Zobacz też: Przyjaciółki, odcinek 167 - Staś wyciągnie Pawła z depresji!

Najnowsze