Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Patrycja przyłapie Wiktora na seksie z Kaliną - ZWIASTUN

2019-11-01 7:34 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Patrycja (Joanna Liszowska), Kalina (Maria Pawłowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Patrycja (Joanna Liszowska), Kalina (Maria Pawłowska)

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) zobaczy na własne oczy zdradę Wiktora (Paweł Deląg)! Dopiero co zdrajca jej się oświadczy, a już za chwilę wyjdzie szydło z worka - z Kaliną (Maria Pawłowska) to nie był żaden "jeden raz"! Romans Wiktora z nianią w 167 odcinku "Przyjaciółek" będzie trwał w najlepsze a drań będzie się śmiał prosto w oczy... Czy Patrycji w końcu uda się oderwać od tego podłego faceta? Zobaczcie ZWIASTUN 167 odcinka "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 167 - czwartek, 7.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja zobaczy na własne oczy, ile warte są słowa Wiktora. Przysięgający, że to był "tylko raz" Jeleński z pierścionkiem i kwiatami, w wolnych chwilach dalej uprawia radosny seks z Kaliną!

Patrycja 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie mimo wszystko szoku. Ma już serdecznie dość upokorzeń, zwłaszcza po spotkaniu z cyniczną byłą nianią, ale dobro dzieci i wiara w lepszą przyszłość, kazały jej się zastanawiać, czy jednak nie spróbować raz jeszcze.... 

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 167 - Zuza wyrzuci Wiktora! Upokorzy ją bardziej, niż Igor

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja powinna stracić wszelkie wątpliwości. Zacznie się od tego, że wynajęty przez nią detektyw (Marek Serafin) dostarczy jej twarde dowody na niewierność Wiktora! Podczas gdy ona będzie czekać na powrót z jego podróży służbowej, zobaczy zdjęcia, na których będzie wyraźnie widać, że nie jest tam sam! 

- Mówiła pani, że pani partner jest teraz w Łodzi, w hotelu - upewni się detektyw. 

- Potwierdziłem to, wynajął apartament. Proszę zobaczyć, kto wchodził do tego hotelu...

- Co ona tam robiła?

- Nie wiem. Nie zameldowała się  tym hotelu. Wyślę pani kopię zdjęć na maila. 

Patrycja po obejrzeniu fotografii w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" postanowi sprawdzić rzecz osobiście. W hotelu zapuka do pokoju, a drzwi otworzy jej rozradowany Wiktor w samym szlafroku!

- Kochanie, a co ty tutaj robisz? - zapyta, próbując jej nie wpuścić, ale Patrycja wejdzie prosto do sypialni. A tam... "powita" ją zupełnie niespeszona, naga Kalina, która nawet nie będzie udawać wstydu!

- Ups...- powie tylko. 

- I po co przyjechałaś? - Wiktor będzie jeszcze miał pretensje!

- Chciałam mieć pewność. I już ją mam.  - Patrycja zdecydowanie opuści apartament. 

- Patrycja, zaczekaj, słyszysz! - wyleci za nią Wiktor. 

- Brzydzę się Tobą! - krzyknie przez ramię zdradzona Patrycja. 

Czy do Kochan wreszcie 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" dotrze, z jak cynicznym draniem ma do czynienia? Co ostatecznie postanowi dla dobra swojego i dzieci? Zobaczymy już od 167 odcinka "Przyjaciółek" . 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze