Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Patrycja ucieknie z dziećmi od Wiktora. Dojdzie do wypadku!

2019-10-04 13:51 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 169: Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: ipla tv

W odcinku 169 serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) podejmie dramatyczną decyzję: zabierze dzieci i ucieknie od Wiktora (Paweł Deląg)! Pomagać jej będzie fryzjer Sebo (Modest Ruciński), który wpadnie na pomysł ucieczki za granicę! Niestety zanim w 169 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja podejmie decyzję życia dojdzie do strasznego wypadku. Co się stanie z Klarą (Maja Śliwińska) i Patrycją po potężnym uderzeniu innego auta?

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja zareaguje wreszcie na draństwo swojego męża. W dużych emocjach i pośpiechu spakuje dzieci i siebie i po prostu od niego uciekną! Jednak zbyt silne emocje nie służą działaniom i Patrycja boleśnie przekona się o tym...

W ucieczce od Wiktora i przed skomplikowaną sytuacją prawną w 169 odcinku "Przyjaciółek" pomagać będzie Patrycji dawny przyjaciel Sebo. Załatwi dla niej, Klary i Mikołaja (Adam Kiełczewski) mieszkanie znajomego, w którym będą mogli bezpiecznie zamieszkać. Zaoferuje jednak znacznie więcej!

Czytaj też: Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 163: Wiktor zaciągnie nianię do łóżka!

- Ja ci pomogę. Możecie ze mną jechać do Londynu. A potem jeszcze dalej. Wszystko zależy od twojej decyzji, Patrycja...

Kiedy w 169 odcinku "Przyjaciółek" oszołomiona propozycją Patrycja zacznie się zastanawiać wyniknie sprawa niezabranych paszportów dzieci. Kochan zaproponuje, żeby po nie wrócić, ale Mikołaj zacznie marudzić mamie, że jest śpiący, więc zdecydują na razie zanieść dzieci do łóżek.

Sebo weźmie jako pierwszy Mikołaja i zaniesie na górę. Patrycja wsiądzie do tyłu auta, aby wypiąć z fotelika śpiącą Klarę... I wtedy zdarzy się coś strasznego! Parkujący obok duży samochód wjedzie w tył auta prosto na Patrycje z córeczką!

Czytaj też: Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 163: Urodziny wnuka Anki i Pawła w cieniu tragedii

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy mocne uderzenie i usłyszymy huk oraz przeraźliwy krzyk Klary! Dziecko i jego mama przeżyją wypadek, a Patrycja będzie musiała zadzwonić ze szpitala do Wiktora... Jak ojciec Klary zareaguje na wieść o pobycie córeczki na oddziale intensywnej terapii? Przekonamy się już wkrótce w "Przyjaciółkach"!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze