Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 163: Patrycja zabierze Wiktorowi dzieci! Pożałuje tego?

2019-09-28 17:02 sz
Przyjaciółki, odc. 163. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: IPLA Przyjaciółki, odc. 163. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

W 163 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) zemści się na Wiktorze (Paweł Deląg)! Mąż po kolejnym wybryku gorzko pożałuje, że kiedykolwiek z nią zadarł. Bohaterka w 163 odcinku zabierze mu wszystko, łącznie z dziećmi. Jak zareaguje Jeleński na taką zniewagę? Sprawdźcie, co wydarzy się w serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 163 - czwartek 10.10.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Wiktor z serialu "Przyjaciółki" w 163 odcinku przejdzie samego siebie. Po zamontowaniu kamer w całym domu pójdzie o krok dalej. Patrycja podczas zakupów z dziećmi przy kasie odkryje, że mąż zablokował jej wszystkie środki na koncie! Ledwo będzie w stanie zapłacić za mały sok drobnymi, które wygrzebie z portfela. Przeczytaj tu >>> Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 163: Koszmar Patrycji. Wiktor zabierze jej pieniądze i upokorzy przy ludziach

Przyjaciółki, odc. 163. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: IPLA Przyjaciółki, odc. 163. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

Patrycja w "Przyjaciółkach" szybko znajdzie sposób na zemstę. W 163 odcinku wystroi się jak gwiazda filmowa i poczeka na powrót partnera... W 163 odcinku okaże się, że jej nowe ciuchy kosztują fortunę! Widząc pożądanie Wiktora Kochan specjalnie potraktuje go wyjątkowo ozięble.
- Podoba ci się? Dzięki, a to jest paragon na tysiąc pięćset. Sukienka, szpilki... Ja wychodzę, miłego wieczoru.
- A gdzie ty idziesz?
- Po prostu wychodzę.
- A gdzie jest Klara, Mikołaj?!
- Są bezpieczni.
- Gdzie są dzieci, słyszysz?! Oddaj mi Klarę! Co, ty myślisz, że wygrałaś ze mną?! Za ostro poszłaś tym razem! Pożałujesz tego.

Nie zważając na krzyki bohaterka "Przyjaciółek" pójdzie do Ingi (Małgorzata Socha).
- Wiktor mi tego nie daruje. On się naprawdę wściekł. Ja myślę, że to już jest koniec. Inga, zostawiłam Wiktora samego, a to jest coś najgorszego. Nie wiem, czy nie przesadziłam... - powie znajomej. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź tu >>> Przyjaciółki sezon 14, odcinek 163: Janek zrobi rozróbę! Wścieknie się na Zuzę i wyrzuci z domu Igora

Najnowsze