Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 163: Urodziny synka Julki w cieniu wielkiej tragedii Anki i Pawła

2019-10-03 20:44 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odc. 163. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon odc. 163. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

W 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" w domu Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) rozegra się wojna! Osią sporu będzie impreza urodzinowa dziecka Julki (Nicole Bogdanowicz), która ma się odbyć podczas żałoby... Czy to w ogóle jest możliwe, aby dobrze bawić się, kiedy Franek (Kajtek Borowski) już nie zasiądzie z rodziną do stołu? Jak zakończy się awantura o urodziny Oliwiera (Jakub Szaławiński) zobaczymy w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki",

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 163 - czwartek 10.10.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" radosna Julka będzie umawiać się przez telefon z gośćmi na urodziny Oliwiera. Powie, że nie chce żadnych dużych prezentów bo: - Oli i tak jeszcze nic nie kuma. Rozmowę podsłucha Anka...

- No tak, Oliwier ma jutro urodziny - przypomni sobie mama Julki. - To trzeba zrobić kinderbal;. Ja zawsze celebrowałam wasze urodziny... Pamiętasz? - zareaguje Strzelecka.

Czytaj też, jak Wiktor 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" upokorzy Patrycję!

Julka w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie mocno onieśmielona rozmową. Potwierdzi, że pamięta, ale urodziny synka sobie inaczej wyobrażała... I wtedy w Ankę wstąpi nowe życie!

- Posłuchaj, zaproś te dziewczyny, które poznałaś na placu zabaw. Niech przyjdą z dziećmi, upieczemy tort.... Przecież nie będziecie siedziały przy piaskownicy.

- Naprawdę tego chcesz? - Julka nie będzie jeszcze pewna decyzji mamy.

- Chcę, żeby Oluś miał prawdziwe urodziny - zdecyduje Anka

Podczas przygotowań do imprezy w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" śmiech żony i córki zaniepokoi Pawła.

- Co tak głośno?

- Oliwier ma urodziny. Impreza będzie.

- Impreza? Pogięło cie? Chcesz tutaj spęd robić?!

Jednak Anka i Julka w znajdą sposób 163 odcinku serialu "Przyjaciółki", aby Pawła w przygotowania do balu Oliwiera włączyć. Poproszą go o pomoc w zawiązaniu krawata jubilatowi. I wyraźnie to Pawła rozczuli!

W 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" przekonamy się, że jednak i Paweł miał trochę racji. Niespodziewanie w domu Strzeleckich pojawi się kuzynka jednej z zaproszonych mam, Gabrysia (Marta Markowicz). I przyprowadzi ze sobą bliźniaki! - To jest Tomek (Alex Zając), a to Romek (Alan Zając). Czasem sama nie wiem, który jest który - przedstawi synów radośnie. Jaka będzie reakcja rodziny Strzeleckich na takie wejście?

Czytaj też: w 163 odcinku "Przyjaciółek" Janek pobije Igora w szpitalu!

Anka zaprosi ją do stołu i zacznie opowiadać i podobieństwie Franka i Stasia, identycznych ubrankach... Nowa znajoma zapyta zdziwiona czy oni tez mają bliźniaki. Anka odpowie krótko: - Mieliśmy.

Zapłakana Anka w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" ucieknie do kuchni, gdzie dołączy do niej Paweł. - Podziwiam cie i zazdroszczę, że możesz tak normalnie o tym rozmawiać. Mieliśmy! - będzie zły na jej zachowanie.

- A co ja mam zrobić? Mam udawać, że nigdy Franka nie było? Zaraz tort będzie - pani domu będzie robiła dobra minę do złej gry.

Czy kinderbal nie stanie się początkiem nowej tragedii? Czy rodzina zdoła wytrzymać ból na widok radosnych, identycznych chłopców, czy wręcz przeciwnie, otworzą się stare rany? Przekonamy się w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze