Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Staś umrze?! Anka i Paweł stracą kolejnego syna

2019-09-21 9:40 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odcinek 166: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 14 sezon odcinek 166: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Staś (Antoni Borowski), brat bliźniak zmarłego Franka (Kajetan Borowski), będzie chciał popełnić samobójstwo! Poczucie winy, że to Franek zginął niejako zamiast niego, może okazać się dla syna Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) nie do wytrzymania! Jak zareagują rodzice na wieść o tym, że mieliby stracić kolejne dziecko? Dramatyczną rozmowę rodziny Strzeleckich zobaczymy w odcinku 167 serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 167 - czwartek 31.10.2019, godz. 21.10 w Polsacie.

Odcinek 167 serialu "Przyjaciółki" zacznie się od dramatycznej rozmowy Pawła z Anką. Mąż będzie ją przepraszał za próbę samobójczą, która wydarzy się w 165 odcinku "Przyjaciółek, przyzna że nie ma prawa narazać rodziny na taki ból. Anka zrozumie i doda, że wie jak to jest być na krawędzi... Oboje nie mogą pozbierać się po tragicznej śmierci Franka w katastrofie samolotu. Czy Staś podsłuchiwał rozmowę rodziców pod drzwiami?

W 167 odcinku "Przyjaciółek" do zapłakanej Anki i kajającego się Pawła wtargnie znienacka syn i zapyta wprost: - Widzieliście moje żółte sznurówki? Paweł odruchowo zruga syna, że nie zapukał, ten jednak będzie uparcie pytał dalej. Wtedy Paweł krzyknie na niego: - Przeszkadzasz nam! Po co te sznurówki akurat teraz?!

- Po to, żeby się powiesić - wypali w odpowiedzi Staś.

Koniec serialu "Przyjaciółki": czy Anka znów będzie w ciąży? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Przerażenie rodzice, którzy w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" właśnie będą w trakcie rozmowy o próbie samobójczej Pawła nie zrozumieją, czy ich syn również ma ochotę skończyć ze sobą... Czy dowiedział się, na jaki pomysł wpadł ojciec i doszedł do wniosku, że to najlepsze rozwiązanie i dla niego?

Czytaj też: w 165 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza zostanie brutalnie zgwałcona!

Anka i Paweł, zmagający się z depresją po tragicznej śmierci Franka zareagują... złością! - Nie wolno ci tak mówić! - krzyknie Paweł. - Stasiu, tata ma rację, nie wolno żartować z takich rzeczy... - Anka we łzach będzie próbowała nieco złagodzić przekaz.

- Ok, tylko pytałem - Staś będzie udawał, że nic się nie stało.

Czy nastolatek pozostawiony sam sobie ze strasznym pomysłem nie zrobi sobie krzywdy? Czy pogrążeni w żałobie rodzice nie stracą kolejnego dziecka? Przekonamy się w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki.

Najnowsze