Śmierć Franka w Przyjaciółkach. Syn Anki i Pawła zginie w 159 odcinku - ZWIASTUN

2019-09-12 21:55 jkk
Przyjaciółki, odcinek 159 Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: ipla tv

Nowy 14 sezon serialu "Przyjaciółek" zacznie się od wielkiej tragedii. W 159 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że w katastrofie lotniczej zginął Franek (Kajtek Borowski)! Anka (Magdalena Stużyńska)i i Julka (Nicole Bogdanowicz) po wiadomości o wypadku we Francji będą wyczekiwać na telefon od Pawła (Bartek Kasprzykowski). Obie będą przerażone, że chłopcy również nie odbierają - nie miały pojęcia, że ojciec zabrał ich do Paryża! Śmierć Franka w 159 odcinku "Przyjaciółek" pociągnie za sobą kolejne dramaty...

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 159 - czwartek 5.09.2019, godz. 21.10

W 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" rodzinę Strzeleckich dotknie straszna tragedia! Franek, jeden z bliźniaków nie przeżyje katastrofy samolotu! Drugi z braci, Staś (Antoni Borowski) i Paweł będą ciężko ranni, ale ich życie nie będzie zagrożone. To oni zadzwonią ze szpitala ze straszną wiadomością do Anki!

Paweł i Staś przeżyją katastrofę samolotu, ale będą w strasznym stanie!

Żona Pawła i Julka w 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" będą czekały w domu na powrót Pawła. Z telewizji dowiedzą się o katastrofie lotniczej podczas awaryjnego lądowania maszyny lecącej z Warszawy do Paryża. Będą próbowały dodzwonić się, i do niego i do chłopców. Obie będą coraz bardziej przerażone! Okaże się też, że w dodatku nic nie wiedziały, że Staś i Franek też byli na pokładzie samolotu!

- Zadzwoń, zadzwoń, zadzwoń... - będzie prosiła chodząc w kółko z telefonem w ręku Anka. - Tata nic nie mówił, że chce wziąć też chłopców - powie Julka. - To gdzie oni są, dlaczego nie odbierają?! - Anka zacznie krzyczeć.

Kiedy w 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" zadzwoni telefon Anka już będzie wiedziała, że jej mąż żyje: - Paweł?! - krzyknie radośnie do słuchawki.
- Franek nie żyje - usłyszy głos załamanego Pawła.
- Co?! Umarł w drodze do szpitala.- To niemożliwe! - Anka zacznie szlochać. Julka jeszcze nie będzie wiedziała, co się stało, ale już przytuli mamę.

W 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" będziemy świadkami załamania Pawła w szpitalu - w dodatku jego twarz będzie cała we krwi! Będzie przy nim Staś - bezpieczny! Obaj będą kompletnie zdruzgotani! Czy mężczyźni znajdą siły, żeby się podnieść dla rodziny Strzeleckich?

Jak Anka udźwignie tak wielki dramat? Znowu zacznie pić?

Najnowsze