Przyjaciółki, odcinek 159 Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: ipla tv

Śmierć Franka w Przyjaciółkach. Syn Anki i Pawła zginie w 159 odcinku - ZWIASTUN

2019-09-12 21:55

Nowy 14 sezon serialu "Przyjaciółek" zacznie się od wielkiej tragedii. W 159 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że w katastrofie lotniczej zginął Franek (Kajtek Borowski)! Anka (Magdalena Stużyńska)i i Julka (Nicole Bogdanowicz) po wiadomości o wypadku we Francji będą wyczekiwać na telefon od Pawła (Bartek Kasprzykowski). Obie będą przerażone, że chłopcy również nie odbierają - nie miały pojęcia, że ojciec zabrał ich do Paryża! Śmierć Franka w 159 odcinku "Przyjaciółek" pociągnie za sobą kolejne dramaty...

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 159 - czwartek 5.09.2019, godz. 21.10

W 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" rodzinę Strzeleckich dotknie straszna tragedia! Franek, jeden z bliźniaków nie przeżyje katastrofy samolotu! Drugi z braci, Staś (Antoni Borowski) i Paweł będą ciężko ranni, ale ich życie nie będzie zagrożone. To oni zadzwonią ze szpitala ze straszną wiadomością do Anki!

Paweł i Staś przeżyją katastrofę samolotu, ale będą w strasznym stanie!

Żona Pawła i Julka w 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" będą czekały w domu na powrót Pawła. Z telewizji dowiedzą się o katastrofie lotniczej podczas awaryjnego lądowania maszyny lecącej z Warszawy do Paryża. Będą próbowały dodzwonić się, i do niego i do chłopców. Obie będą coraz bardziej przerażone! Okaże się też, że w dodatku nic nie wiedziały, że Staś i Franek też byli na pokładzie samolotu!

- Zadzwoń, zadzwoń, zadzwoń... - będzie prosiła chodząc w kółko z telefonem w ręku Anka. - Tata nic nie mówił, że chce wziąć też chłopców - powie Julka. - To gdzie oni są, dlaczego nie odbierają?! - Anka zacznie krzyczeć.

Kiedy w 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" zadzwoni telefon Anka już będzie wiedziała, że jej mąż żyje: - Paweł?! - krzyknie radośnie do słuchawki.
- Franek nie żyje - usłyszy głos załamanego Pawła.
- Co?! Umarł w drodze do szpitala.- To niemożliwe! - Anka zacznie szlochać. Julka jeszcze nie będzie wiedziała, co się stało, ale już przytuli mamę.

W 159 odcinku serialu "Przyjaciółki" będziemy świadkami załamania Pawła w szpitalu - w dodatku jego twarz będzie cała we krwi! Będzie przy nim Staś - bezpieczny! Obaj będą kompletnie zdruzgotani! Czy mężczyźni znajdą siły, żeby się podnieść dla rodziny Strzeleckich?

Jak Anka udźwignie tak wielki dramat? Znowu zacznie pić?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze