Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 161: Anka zmieni się nie do poznania po śmierci Franka! Już nie będzie czułą matką - ZWIASTUN

2019-09-18 17:30 jkk
Przyjaciółki odcinek 161: Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Polsat

W 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" będziemy świadkami wielkiej rozpaczy matki i córki... W depresję po tragicznej śmierci Franka (Kajtek Borowski) wpadnie Anka (Magdalena Stużyńska), a Julka (Nicole Bogdanowicz) nie będzie umiała tego zrozumieć. Jak dzieci poradzą sobie z własną żałobą i apatią mamy? Na szczęście z pomocą przyjdą im "Przyjaciółki", a w 161 odcinku szczególnie istotna okaże się rola Zuzy (Anita Sokołowska). Zobaczcie zwiastun 161 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 161 - czwartek 18.09.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" Julka poskarży się Zuzie na zachowanie mamy. Będzie zupełnie bezradna wobec apatii w jakiej pogrąży się Anka po śmierci Franka. Czy zawsze oddana matka wróci do formy i zajmie się dziećmi, które też przechodzą ciężką żałobę po śmierci brata?

"Przyjaciółką", która wysłucha skarg zapłakanej Julki w 161 odcinku serialu okaże się Zuza. To ona nie tylko okaże jej mnóstwo empatii i współczucia, ale postara się też wytłumaczyć dziewczynie, co się dzieje!

Czytaj też: w 165 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza zostanie brutalnie zgwałcona!

Julka będzie przekonana w 1612 odcinku serialu Przyjaciółki, że mamy nic już nie obchodzi, a szczególnie żyjące dzieci...

- Ja ju po prostu nie wiem co mam robić - zacznie żalić się Zuzie.

- Ale coś się stało z mamą? - Zuza będzie szczerze zaniepokojona.

- Wszystkich ma gdzieś, nic już jej nie obchodzi...

I w tym momencie z ust Zuzy padną bardzo ważne i wspierające słowa: - Julka, matka was bardzo kocha...

- Tylko my tego nie czujemy - Julka powie prawdę o sobie i o Stasiu (Antoni Borowski).

Jak Anka poradzi sobie z własnym bólem, oskarżeniami i próbą samobójczą męża będziemy obserwowali już od 161 odcinka serialu "Przyjaciółki". I choć pamiętamy, że trudne sytuacje w życiu popchnęły kiedyś Strzelecką do picia, mamy nadzieję, że tym razem uda jej się wyjść na prostą bez "wsparcia" nałogu.

Najnowsze