Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 160: Paweł oszaleje po śmierci Franka! Oskarży Ankę, że przez nią ich syn nie żyje - ZWIASTUN

2019-09-12 21:55 jkk
Przyjaciółki, odcinek 160: Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Facebook

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie świadkami strasznego ataku Pawła (Bartek Kasprzykowski na Ankę (Magdalena Stużyńska)! Strzelecki obwini załamaną żonę o śmierć ich syna, Franka (Kajtek Borowski! Przerażająca scena może być pierwszym objawem szaleństwa Pawła, który nie uniesie ciężaru straty. Jak z agresją męża poradzi sobie Anka, która przeżywa żałobę swoją i dzieci? Zobaczcie zwiastun 160 odcinka "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 160 - czwartek 12.09.2019, godz. 21.10

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki zobaczymy wielki wybuch wściekłości Pawła, który nie może wytrzymać z bólu, rozpaczy, a może i poczucia winy... Strzelecki nawrzeszczy na żonę, że to ona doprowadziła do śmierci ich syna!

Przypomnijmy, że nowy sezon serialu "Przyjaciółki" rozpoczyna straszna wiadomość o tym, że ich syn Franek zmarł w drodze do szpitala. Razem z ojcem i bratem Stasiem (Antoni Borowski) był w samolocie, który lądował awaryjnie pod Paryżem. Anka z Julką (Nicole Bogdanowicz), od momentu wiadomości o katastrofie próbowały dodzwonić się do chłopców i czekały przerażone na telefon od Pawła. Obie nie miały pojęcia, że chłopcy też byli w tym samolocie...

Zobacz też: Kogo zaatakuje Inga? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>)

W 160 odcinku Paweł zaatakuje jednak Ankę, krzycząc jej załamanej prosto w twarz: - To przez twoje fanaberie mój syn nie żyje! Anka nie będzie miała siły odpowiedzieć i kiedy zacznie szlochać, jej mąż wysyczy: - Nienawidzę cię.

Czy para przetrwa najgorsze, co może przydarzyć się rodzicom, śmierć dziecka? Poczucie winy, złość, rozpacz, odrzucenie, otępienie - przez różne fazy żałoby będą musieli przejść Strzeleccy. Czy poradzą sobie z tragedią razem zobaczymy w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Na końcu serialu "Przyjaciółki" Anka znowu będzie w ciąży! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze