Przyjaciółki 14, odcinek 160: Inga zniszczy ślub Maksa! Uderzy pannę młodą

2019-09-06 7:41 jkk
Przyjaciółki odcinek 160: Agnieszka  (Izabela Kała)
Autor: ipla tv

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) wpadnie na ślub Maksa (Mateusz Janicki) i mocno w nim namiesza! Przekonamy się, czy zazdrość i złość Ingi, że Maks żeni się z inną, doprowadzą do strasznego wypadku - panna młoda opuści swój ślub na noszach! Czy Agnieszka (Izabela Kała) daruje Indzie, że popsuła jej szczęśliwy dzień? Zobaczymy już w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 160 - czwartek 12.09.2019, godz. 21.10

Temat ślubu w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" pojawi się po raz pierwszy w rozmowie między Inga a Dorotką (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer) w szpitalu. Gruszewska odwiedzi koleżankę, która w najlepszym humorze będzie kurować się... winem! Inga zacznie ją zapewniać, że ślub jej niedawnego kochanka zupełnie jej nie obchodzi. Na co usłyszy: - Ty to jednak pipa jesteś. W życiu nie pozwoliłabym na takie upokorzenie!

- To co mam iść na ceremonię i ja rozwalić? - zapyta niewinne Inga.

- Cóż prostszego! - ucieszy się Dorotka!

Czy Inga jest sama sobie winna, że Maks wybierze inną?

I nie wiemy, czy to szatańskie moce Dorotki ujawnią się w 160 odcinku serialu, czy przez czysty przypadek, ale Inga musi pojawić się na ślubie Maksa, bo. Jej córka, Hania (Pola Figurska), która uparła się, żeby być na tej imprezie, zostawi w samochodzie mamy telefon. Inga pobiegnie zanieść zgubę, a wtedy zobaczy ją Agnieszka...

Panna młoda w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" wścieknie się, że jeszcze niedawno czuła kochanka jej męża miała czelność pojawić się na ich ślubie. Rozwścieczona pobiegnie ją z uroczystości wyrzucić!

I tak Gruszewska w 160 odcinku "Przyjaciółek", najpierw przyłapie córkę z kieliszkiem alkoholu, a zaraz potem... uderzy drzwiami z rozpędu pannę młodą!

- Agnieszka, ja naprawdę nie chciałam - będzie się tłumaczyć, kiedy żona Maksa opuści wesele na noszach.

- Zrobiłaś to specjalnie! Żal ci dupę ściska, że Maks się ze mną żeni. Ja ci tego nie daruję! - obieca jej wybranka Maksa.

Zuza roznegliżowana z niezłym ciachem! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>)

Najnowsze