Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 163: Wiktor zaciągnie nianię do łóżka?

2019-10-03 22:13 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 163: Kalina (Maria Pawłowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: ipla tv

W 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" Kalina (Maria Pawłowska) zrobi Wiktorowi (Paweł Deląg) wielką awanturę o pieniądze! Czy dyskusja z wyrzuconą nianią skończy się w łóżku? Wszystko będzie się działo pod nieobecność Patrycji (Joanna Liszowska), a krzyki będą słyszeć wszyscy sąsiedzi. Czy to będzie tylko pokazówka czy początek romansu przekonamy się już w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 163 - czwartek 10.10.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" wyrzucona z pracy Kalina przyjdzie po wypłatę. Będzie tak mocno wkurzona, że zacznie krzyczeć już od progu na Wiktora! On nie wpuści jej do domu, ale rozegra sprawę zupełnie inaczej...

Kalina w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" przyjdzie na rozmowę o pieniądzach nieźle wystrojona: szpilki, kusa czerwona spódnica... Czy Wiktor wytrzyma widok rozgrzanej złością młodej dziewczyny w takim stroju? Powita ją już stojąc na progu domu.

Czytaj też: w odcinku 163 "Przyjaciółek" Igor zabije ojca?!

- Przyszłam po moje pieniądze - rzuci krótko Kalina.

- Zwolniłem panią. Nic się pani nie należy.

- Słucham?! A co się panu wydaje, że jak pan jest mecenasem to wszystko panu wolno?

Wiktor  w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" tylko uśmiechnie się z pobłażaniem na te słowa. Faktycznie, będzie wyglądał tak jakby miał ogromna przewagę nad dziewczyną. Zdecyduje jednak, że zapłaci byłej niani za zaległe 5 dni.

Po tej krótkiej wymienie zdań w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" Wiktor sprawdzi, czy nie ma gotówki, ale okaże się że musi podjechać do bankomatu. W tym celu zaprosi Kalinę do samochodu i wyrusza razem.

Jak zareaguje Patrycja kiedy dowie się, że Wiktor nadal kontaktuje się z nianią? Czy zacznie się wreszcie czegoś domyślać? Na pewno w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki" wciąż będzie się zastanawiała z Ingą (Małgorzata Socha) nad sposobami na uratowanie swojego małżeństwa...

Czy Wiktor i Kalina faktycznie pojadą po pieniądze, czy od razu do hotelu? Przekonamy się już w w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze