Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 166: Wiktor znów chce się żenić! Patrycja mu pozwoli?

2019-10-31 20:52 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 166. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 166. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

Patrycja (Joanna Liszowska) w 166 odcinku serialu "Przyjaciółki" znów wpadnie w łapy manipulanta Wiktora (Paweł Deląg). Przyłapany na zdradzie będzie kłamał, zasypywał kwiatami a w finale wyskoczy z... pierścionkiem zaręczynowym! Patrycja znów będzie mocno skołowana zachowaniem męża. Czy wejdzie po raz kolejny do tej samej, rwącej rzeki, czy wreszcie powie zdecydowane "nie"? Przekonamy się w 166 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 166 - czwartek, 31.10.2019, godz. 21.10 w Polsacie.

Wiktor w 166 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie próbował odwrócić uwagę Patrycji od swojej zdrady. Trzeba przyznać, że będzie to robił w wielkim stylu: kwiaty, przysięgi aż po... oświadczyny! Co Patrycja zrobi na widok złotego pierścionka?

Przypomnijmy, że Wiktor od jakiegoś czasu uprawia seks z nianią Kaliną, a Patrycja właśnie to odkryje. Po drodze spotka ją sporo upokorzenia, wstydu, a Kalina wręcz ją wyśmieje, że się sama nie zorientowała. Czy kłamstwo Jeleńskiego, że "to  był tylko jeden raz", zrobi na jego żonie jeszcze jakiekolwiek wrażenie?

Trzeba przyznać, że w odcinku 166 serialu "Przyjaciółki" Wiktor zrobi wiele, żeby znów zamydlić oczy Patrycji. Będziemy świadkami, jak zabierze ją "w miasto", aby poważnie porozmawiać. Jednak łatwo miał nie będzie....

- No słucham, o czym chciałeś ze mną rozmawiać? - zapyta Patrycja obcesowo.

- Poczekaj, usiądziemy gdzieś, spokojnie porozmawiamy....

Ponieważ Kochan w odcinku 166 serialu "Przyjaciółki" zdecydowanie odmówi wyjścia do restauracji, czy parku, jej mąż będzie zmuszony do działania w samochodzie.

- Albo jedziemy prosto  do domu, albo ja wysiadam - Patrycja będzie zdecydowana.

- Ale spokojnie, czemu się tak denerwujesz... - Wiktor jeszcze będzie chciał załagodzić sytuację. Ale Patrycja nie da mu postawić na swoim...

- Znowu chcesz mnie do czegoś zmusić. jak zwykle zresztą - Kochan mu na to nie pozwoli.

Czytaj też: Przyjaciółki, finał 14 sezonu - Wiktor zniknie bez śladu!

W tym momencie Wiktor podejmie decyzję, ostro zahamuje, przystanie i przejdzie do sedna:

- Uparłaś się, żebyśmy siedzieli w samochodzie. Ok. Wyjdziesz za mnie? - zapyta trzymając przed Patrycją złoty pierścionek zaręczynowy.

- Wiktor, co to jest?

- Jestem gotowy, żebyśmy ponownie byli małżeństwem.

- Teraz?!

- Teraz. Ja wiem, że popełniłem błąd, ale to był jeden raz, bez znaczenia. Jesteś dla mnie najważniejsza i chcę, żebyś była ze mną przez całe życie.

- Ty chyba jesteś nienormalny! Przypierasz mnie do muru, ty wiesz co to jest?! To jest szantaż, po prostu! - Patrycja będzie naprawdę wściekła.

Czy Patrycja wytrzyma w postanowieniu i nie da się już namówić Wiktorowi o rozmowy o miłości i małżeństwie? Przekonamy się w odcinku 166 serialu "Przyjaciółki".

Najnowsze