Koniec Przyjaciółek. Patrycja wychowa Klarę sama! Wiktor zniknie bez śladu

2019-09-09 14:50 jkk
Przyjaciółki odcinek160: Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: ipla tv

Na koniec serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) zostanie sama z dziećmi? Być może los samotnej matki jest jej pisany... W 14 sezonie "Przyjaciółek" małżeństwo przejdzie bardzo trudne chwile i być może z tego powodu Wiktor (Paweł Deląg) zniknie. W ostatnim 170 odcinku "Przyjaciółek" wróżka przepowie przyszłość wszystkim bohaterkom. Jak się potoczą losy Patrycji? Czy finał 14 sezonu będzie dla niej szczęśliwy?

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Wiemy jak skończy się 14 sezon serialu "Przyjaciółki"! Na Ingę (Małgorzata Socha) czekać będzie nowa miłość, która okaże się... starą, Zuza (Anita Sokołowska) zostanie bez Janka Marek Bukowski, Anka (Magdalena Stużyńska) znów będzie w ciąży, a Patrycja sama wychowa dzieci. Tak przynajmniej będzie wynikało z wróżby, którą każda z nich usłyszy na ślubie!

Na koniec "Przyjaciółek", w 170 odcinku, na ślub Julki i Antka, teściowa Anki, Maria (Ewa Kasprzyk) zaprosi wróżkę Esmeraldę (Izabella Olejnik). Patrycja (Joanna Liszowska) usłyszy trudną od niej prawdę o ojcu dzieci, które wspólnie wychowują: - Pół na pół, jest a nie ma...

W finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy Patrycję samą na placu zabaw z Mikołajem (Adam Kiełczewsk) i Klarą (Maja Śliwińska) córką Wiki i Wiktora. Synek przybiegnie do niej z prośbą: - Mama, mama, chce mi się pić!

- Dobrze, ale musisz poczekać. Tata stoi w kolejce, zobacz tam jest. tata zaraz do nas przyjdzie - będzie tłumaczyć maluchowi Trudno będzie jednak rozpoznać, który spośród panów to jest ten tata... Czy Patrycja w końcu porzuci Wiktora i zacznie sobie układać życie z kimś dla niej lepszym, czy pozostanie wierna mężowi? Przekonamy się na koniec 14 sezonu serialu "Przyjaciółki"!

Zuza zostanie zgwałcona! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>)

W 14 sezonie "Przyjaciółek" małżeństwo Patrycji i Wiktora nadal nie będzie się układać. Dalsze trudności ze zrozumieniem, brak seksu, samotność to będą po raz kolejny doświadczenia Patrycji z tego związku. Czy Kochan wyrwie się z relacji z Jeleńskim, czy może uda się jej jednak wypracować z nim kompromis? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, musimy zaczekać na 170, ostatni odcinek serialu "Przyjaciółki" (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)!

Najnowsze