Koniec Przyjaciółek. Wiemy jak się skończy 14 sezon. Ślub Julki po śmierci syna Anki i Pawła! - odc. 170

2019-09-08 8:58 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odcinek 170: Julka (Nicole Bogdanowicz i Antek Rogalski (Maciej Zuchowicz)
Autor: ipla tv

Koniec serialu "Przyjaciółki" dopiero w listopadzie, ale już wiadomo jaki będzie finał nowego 14 sezonu! W 170 odcinku 14 sezonu "Przyjaciółek" ważna uroczystość w rodzinie Anki (Magdalena Stużyńśka) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) Strzeleckich: ślub ich córki Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka Rogalskiego (Maciej Zuchowicz)! Cieniem na tym radosnym wydarzeniu będzie nie tyle pamięć o zmarłym Franku (Kajtek Borowski), co autentyczna rozpacz przyszłej teściowej Julki! Ostatni 170 odcinek "Przyjaciółek" będzie zaskakujący...

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W ostatnim 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" Julka i Antek zdecydują się być razem. Cała rodzina Strzeleckich będzie szykować się do ślubu i wesela. Rodzice pana młodego jednak nie będą tacy szczęśliwi - zwłaszcza mama Antka, Ludmiła Rogalska (Joanna Gonschorek) zacznie ubolewać, że straci syna....

Zobacz też: Tragiczna śmierć Franka otwiera 14 sezon serialu "Przyjaciółki".

Ojciec Antka, Karol Rogalski (Piotr Kaźmierczak) będzie się starał zachować pozory normalności, ale mama z każdą minuta będzie coraz bardziej rozpaczać. I nie pozwoli nawet pobłogosławić pary młodej!

Rodzice narzeczonego Julki w 170 odcinku "Przyjaciółek" cały czas będą mieli nadzieję, że młodzi razem z Oliwierem wyjadą z Warszawy i zamieszkają z nimi na Podlasiu. W tym celu wyszykują nawet dla nich całe piętro domu! Wszystkiemu będzie przyglądać się Anka, która w milczeniu zniesie słowa przyszłej teściowej córki: - Ty nie rozumiesz, masz dwójkę dzieci. A ja mam jedno. Dla mnie ten ślub jest jak pogrzeb!

Podczas toastu Anki na weselu Rogalska zacznie rozumieć swój straszny błąd! Anka, życząc młodej parze szczęścia wspomnie Franka, który zginął w katastrofie lotniczej: - Gdyby Franio tu był byłby bardzo szczęśliwy - powie ze łzami w oczach.

Wzruszeń w ostatnim 170 odcinku "Przyjaciółek" będą też dopełniać wspomnienia, na których zobaczymy wszystkie dzieci i Ankę razem. Julka będzie mówiła, że Franek zawsze się spóźnia, a potem zobaczymy go przy wspólnym obiedzie, jak mówi mamie, że marzy o locie do Paryża: - Też chciałbym kiedyś polecieć do Paryża - powie. 

- Polecimy - obieca mu mama.

- Kiedy?

- Franiu, całe życie przed nami! - odpowie Anka.

Finałowy odcinek serialu ""Przyjaciółki" zapowiada się na niezwykle wzruszające przeżycie!