Przyjaciółki 14 sezon. Patrycja pojedzie na seks do hotelu! Zdradzi Wiktora?

2019-09-06 14:08 jkk
Przyjaciółki odcinek 160, Patrycja (Joanmna Liszowska)
Autor: ipla tv

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) umówi się na seks w hotelu! W dodatku jej mąż, Wiktor (Paweł Delag) będzie o tym wiedział! I choć nie okaże się zachwycony... para przetrwa i ten wieczór! Jednak będą musieli poważnie porozmawiać... O czym przekonamy się w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki"

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 160 - czwartek 12.09.2019, godz. 21.10

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" małżeństwo Patrycji przejdzie poważną próbę! Zmęczona macierzyństwem Kochan wynajmie na noc opiekunkę do dziecka - Kalinę (Maria Pawłowska), kupi obłędną czerwoną bieliznę i ruszy w miasto!

Zuza zostanie zgwałcona?! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>)

Kolacja i pokój w hotelu to zapowiedź świetnej randki, na którą Patrycja będzie czekała od dłuższego czasu... Na spotkaniu z "Przyjaciółkami": Anką, Zuzą i Ingą wyzna całą prawdę! Zuza skomentuje, że - Zapowiada się ciekawie...- a wszystkie będą zgodne, że ta noc Patrycji po prostu się należy!

Komu Inga zniszczy twarz jednym uderzeniem? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>)

I kiedy Patrycja pokaże się w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" chętna i gotowa na seks jej partner będzie smutno popijał drinka... W momencie, gdy Patrycja zacznie się do niego dobierać usłyszy: 

- Zauważyłaś, że miedzy nami ostatnio jest jakoś tak inaczej?

- Co masz na myśli? - zapyta Patrycja.

- No nie wiem, tak to czuję...

 Odrzucona kobieta lekko poirytowana będzie pytać dalej:

- A o co ci chodzi, chcesz o czymś porozmawiać?

- A uważasz, że nie mamy o czym? - zapyta Wiktor.

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" przekonamy się, że życie seksualne małżonków wygląda fatalnie, a tym, który mówi nie jest Wiktor!

Anka znów będzie w ciąży!

Patrycja, pomimo zniewagi jednak będzie chętna porozmawiać z mężem i wtedy on... spróbuje zrzucić winę za ich nieudane życie seksualne na nią! Patrycja naprawdę wkurzy się i choć spróbuje mu jednak wyjaśnić, jak wygląda ich codzienne życie i przypomni, że kochali się ostatnio tydzień wcześniej, w końcu wyjdzie i trzaśnie drzwiami!

Jak potoczy się dalsze życie małżonków Patrycji i Wiktora przekonamy się w odcinku 160 serialu "Przyjaciółki".

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak skończy się 14 sezon serialu "Przyjaciółki" (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ::::=

Najnowsze