Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiktor brutalnie porzuci nagą kochankę! Każe jej "spierd..."!

2019-11-16 11:03 jkk
Przyjaciółki, odc. 169: Kalina (Maria Pawłowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: Ipla

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" Wiktor (Paweł Deląg) potraktuje Kalinę (Maria Pawłowska) jak prostytutkę! Nieprzyjemna dla byłej niani rozmowa, w której ona chce czułości, a on ma to w nosie zacznie się tuż przed telefonem Patrycji ze szpitala... Na wieść o wypadku Klary Wiktor rzuci absolutnie wszystko, w tym Kalinę! Jak bardzo będzie przy tym brutalny zobaczymy w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Wiktor w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" pokaże, co tak naprawdę myśli o swojej kochance. Pewna swojej pozycji i siebie Kalina będzie w szoku, kiedy usłyszy parę konkretnych i mocnych słów od Jeleńskiego. 

Do Wiktora w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" zadzwoni Patrycja. Będzie miała niepokojące wieści o Klarze, która przez groźny wypadek trafi do szpitala. Kiedy Wiktor usłyszy, że życiu córeczki zagraża niebezpieczeństwo, rzuci wszystko! I straci wszelkie hamulce wobec dawnej niani. 

Nieprzyjemna rozmowa między Kaliną i Wiktorem w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" zacznie się jeszcze chwilę przed telefonem. I nie będzie miło...

- Może byś mnie przytulił? Przed chwilą się na mnie rzucałeś...- okaże się, że cyniczna Kalina też potrzebuje czułości

- To było przed chwilą - Wiktor utnie temat. 

- Czyli zrobiłeś sobie dobrze i teraz masz mnie w dupie?

- Nie bądź wulgarna

- Kochaliśmy się, czy mnie przerżnąłeś? - nie będzie dawała za wygraną naga Kalina Wiktora. 

- Nie mam ochoty na takie rozmowy - rzuci jej Wiktor. 

- Wiesz, że twoja żona cię nie wpuści do domu? Nie masz na co liczyć

- To nie jest moja żona. To jest moja miłość

- Nie wiem czy jesteś takim skur...synem, czy taki idiotą - Kalina będzie prowokować dalej. 

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 169 - Igor znów zaatakuję Zuzę!

I w tym momencie 169 odcinka serialu "Przyjaciółki" Wiktor odbierze telefon. Kalina będzie mocno zdziwiona, kiedy Wiktor rzuci do słuchawki: - Patrycja?! Po usłyszeniu złych wieści o Klarze, Jeleński obieca, że za godzinę będzie w Warszawie. 

I kiedy Kalina będzie chciała z nim do Warszawy wrócić, zamiast eleganckiej propozycji, że oczywiście, może ją zabrać usłyszy od Wiktora brutalne: - Spier...j

Czytaj również: Przyjaciółki, finał 14 sezonu - Wiktor zniknie bez śladu!

 - Ups..- być może rzuciłaby sama Kalina, gdyby paskudne słowa kochanka nie padły do niej... Jak zakończy się hotelowy romans i czy Wiktor dojedzie na czas do chorej córeczki zobaczymy w dramatycznym 169 odcinku serialu "Przyjaciółki".