19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

i

Autor: Instagram 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

2021-08-15 13:57

Alicja Ostolska, czyli Ala z „M jak miłość” prężnie chwali się swoim luksusowym życiem na Instagramie. Młodziutka aktorka choć gra w „M jak miłość” od niespełna dwóch lat już dorobiła się wielkiej fortuny i żyje jak księżniczka. Kontrowersyjna siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) w „M jak miłość” ze wszystkich sił stara się o względy przystojnego policjanta Rafała (Jakub Kucner), choć w życiu prywatnym aktorka prowadzi szczęśliwe życie u boku piłkarza Legii Warszawa II, Jakuba Kwiatkowskiego, które wkrótce może się zmienić! Alicja Ostolska opublikowała na swojej relacji na Instagramie zdjęcie sukni ślubnej! Czy 19-letnia aktorka wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? Zobacz ZDJĘCIE!

Ala z „M jak miłość” pokazuje zdjęcie sukni ślubnej! 19-latka bierze ślub z piłkarzem Legii?

Alicja Ostolska dołączyła do „M jak miłość” niespełna dwa lata temu, ale za to, w jakim stylu. Siostrzenica księdza i siostra tragicznie zmarłego Roberta (Filip Gurłacz) dała się poznać jako wybuchowa dziewczyna, która nie śmierdzi groszem i nie może ułożyć sobie życia. Ala nieraz kradła księdzu pieniądze, ale wreszcie się opamiętała i razem z przyjaciółkami Ewką (Jowita Chwałek) i Lilką (Monika Mielnicka) znalazła sobie pracę w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek). Siostra Rafała w „M jak miłość” nie miała również szczęścia w miłości, gdyż mimo jej usilnych starań, przystojny policjant notorycznie ją odtrącał i traktował jak dziecko. Zupełnie inaczej wygląda życie prywatne 19-latki, która nie może narzekać ani na brak pieniędzy ani zainteresowania ze strony ukochanego!

Patrz też: M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

19-letnia Ala z M jak miłość szaleje w takich luksusach! Nikt nie uwierzy co robi ze swoim chłopakiem

Prywatnie młodziutka aktorka żyje jak w bajce i pławi się w luksusie, a na brak zainteresowania ze strony swojego ukochanego Ala z „M jak miłość” z pewnością nie może narzekać, gdyż Jakub Kwiatkowski świata poza nią nie widzi! 19-letnia prężnie chwali się na swoim Instagramie dostatnim życiem, jakie wiedzie u boku młodego piłkarza i chętnie publikuje smaczki z ich życia prywatnego! Ostatnio widzowie „M jak miłość” mogli zobaczyć przepiękny dom i bogato wyposażoną szafę Alicji Ostolskiej, jak również jej luksusowe wakacje. Jednak teraz 19-letnia aktorka mocno zaskoczyła swoich fanów publikując zdjęcie sukien ślubnych!

Spójrz również: M jak miłość. Iza oskarży Marcina o rozpad ich małżeństwa! Nie wytrzyma, że za jej plecami umawia się z inną

Popularna Ala z „M jak miłość” pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie zdjęciem z szeroką gamą sukien ślubnych! Czyżby 19-letnia aktorka miała pierwsze przymiarki przed najważniejszym dniem w życiu? Bardzo możliwe, gdyż nieco wcześniej na profilu Ali z „M jak miłość” pojawiło się romantyczne zdjęcie z jej partnerem, które młodziutka aktorka podpisała dość wymownie „tylko nastrój miłości”! Na nim para mocno się przytula i wygląda na bardzo zakochanych! Kto wie, może to właśnie były zaręczyny jednej z najgorętszych par, która już teraz powoli szykuje się do ślubu!

My trzymamy kciuki i życzymy powodzenia, a także dużo miłości Alicji Ostolskiej zarówno w życiu prywatnym, jak i tym serialowym, gdyż w życiu jej bohaterki w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach również sporo się wydarzy i w końcu los się do niej uśmiechnie! "Nasz Zielony Sad" po rewolucji Franki (Dominika Kachlik) na brak klientów nie będzie narzekał, a obok Ali zakręci się jeden z jego pracowników (Mateusz Rumiński), który sprawi, że Rafał wreszcie mocniej zainteresuje się młodziutką kelnerką! 

Zobacz także: M jak miłość. Iza i Marcin wreszcie razem szczęśliwi jak nigdy! Chodakowski w końcu wyleczy się z chorej zazdrości

Najnowsze