19-letnia Ala z M jak miłość pokazała fanom co ma w szafie! Szczęka opada na widok tego przepychu - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram 19-letnia Ala z M jak miłość pokazała fanom co ma w szafie! Szczęka opada na widok tego przepychu - WIDEO, ZDJĘCIA

19-letnia Ala z M jak miłość pokazała fanom co ma w szafie! Szczęka opada na widok tego przepychu - WIDEO, ZDJĘCIA

Ala z "M jak miłość" ma nie tylko urodę i talent, ale i wielkie szczęście do pieniędzy. Młodziutka aktorka pławi się w luksusach, ma przepiękne mieszkanie i jeździ obłędnym autem. Tym razem gwiazda "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy na temat tego jak wygląda jej szafa! Naprawdę dech zapiera na widok tego, jak obłędne ciuchy ma Ostolska, jak dba o najmniejsze drobiazgi i ile to wszystko musi kosztować! Zobacz koniecznie szafę Ali w GALERII ZDJĘĆ!

19-letnia gwiazda "M jak miłość" ma stroje jak księżniczka! Zobacz co Ala ma w szafie - GALERIA ZDJĘĆ

Ala w "M jak miłość" to śliczna dziewczyna, zakochana nieprzytomnie w Rafale (Jakub Kucner), bez pieniędzy za to z przetrąconym życiorysem. Nastolatka na razie nie ma szczęścia w miłości, a na pieniądze musi ciężko pracować w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Za to w życiu prywatnym grająca Alę Ostolska żyje jak królewna!

Jak pisaliśmy i pokazaliśmy TUTAJ - Ostolska lubi chwalić się przepychem, w jakim żyje. Przepiękny dom, drogie auto i piękne ciuchy - tak wygląda dzień codzienny 19-letniej gwiazdy "M jak miłość". 

Zobacz koniecznie: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Ala z M jak miłość pokazała fanom swoją szafę! Szczęka opada na widok tego przepychu - WIDEO

Atmosferę bajkowego życia 19-letnie Ali z "M jaka miłość" podgrzewają jej uroda i cudowne stroje, w które Ostolska chętnie się stroi. W GALERII ZDJĘĆ zobaczysz, co Ala ma w szafie! Kolekcja naprawdę robi wrażenie!

Ala z "M jak miłość" chętnie pokazuje na swoim profilu na Instagramie obłędne ciuchy, w jakie się przebiera. W swojej szafie Ostolska ma wszystko - na eleganckie przyjęcie, na fitness, na randkę, na łódkę i spacer w parku - zobacz w GALERII ZDJĘĆ.

Piękna nastolatka zaczęła już na swoim zamiłowaniu do strojów nieźle zarabiać. Większość zdjęć jest opatrzona hasztagiem marki, w jaką akurat ubrała się gwiazda "M jak miłość". Ostatnio zaprezentowała fanom szufladę w szafie pełną starannie ułożonych... gumek do włosów!   

Nie przegap: ​​​​​M jak miłość. Kochanki Argasińskiego pojawią się w najgorszym momencie. Patrycja ucieknie do Łukasza, ale nie na długo

Zobacz w co stroi się na co dzień 19-letnia Ala z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze