19-letnia gwiazda M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram 19-letnia gwiazda M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

2021-07-19 0:22

Mało kto wie, że 19-letnia aktorka "M jak miłość" żyje w luksusach i prowadzi wystawne życie prawdziwej gwiazdy. Zadziwiające, że Alicja Ostolska, która w "M jak miłość" gra Alę, siostrzenicę księdza (Maciej Damięcki), w rzeczywistości może pozwolić sobie na bardzo wysoki standard. O ile nikogo nie dziwi fakt, że takie gwiazdy "M jak miłość" jak np. Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha przez swoją wieloletnią karierę i popularność, mogą sobie pozwolić na nieco więcej, tak w przypadku młodziutkiej aktorki fani są zaskoczeni. Sprawdź jak żyje serialowa Ala!

Ala z "M jak miłość" wiedzie wystawne życie, które uwielbia pokazywać odbiorcom 

Nie da się ukryć, że gra w tak popularnym serialu jak "M jak miłość" z pewnością łączy się z wysokimi zarobkami i rozpoznawalnością. Gwiazdy "M jak miłość", które grają od lat i są wręcz utożsamiane ze swoimi postaciami, nie raz chwaliły się swoimi mieszkaniami, autami czy wakacjami. Nie ma co się dziwić, że najbardziej znani aktorzy z "M jak miłość", którzy grają w serialu lata, mogą pozwolić sobie na więcej, niż przeciętna osoba.

Jak się okazuje, także serialowa Ala ma się czym pochwalić. Od jakiegoś czasu dzieli się z obserwatorami wystawnym życiem. Dziewczyna ma zaledwie 19 lat, a w "M jak miłość" gra od około dwóch. Chociaż nie można tego porównywać do dwudziestoletniego stażu serialowego Marcina czy Rafała Mroczków, młoda aktorka już teraz pokazuje luksus, którym się otacza. 

Przeczytaj: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

M jak miłość. Szalona impreza Bartka z policjantem Rafałem! Nieźle się zabawią w Grabinie

Alicja Ostolska już niejednokrotnie pochwaliła się pięknym domem pod Warszawą, gdzie regularnie robi sobie zdjęcia. Dom aktorki jest bardzo charakterystyczny, urządzony z wielką klasą i dużą uwagą jeśli chodzi o szczegóły. Młoda dziewczyna lubi pozować na tle jasnych i przestronnych wnętrz. Ala z "M jak miłość" nie ma na tyle szczęścia, bo razem z księdzem żyją dużo skromniej. Prywatnie Ostolska jest związana ze sportowcem Jakubem Kwiatkowskim, 18-letnim piłkarzem Legii Warszawa II, który także gra także w reprezentacji Polski U17! To również odróżnia ją od bohaterki "M jak miłość", która ugania się za niezainteresowanym Rafałem (Jakub Kucner).

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Chociaż Ala z "M jak miłość" nie może sobie pozwolić na wystawne życie, prywatnie aktorka spędziła ostatnio wakacje w Grecji, gdzie relacjonowała hotel, restauracje i piękne widoki. Takich wakacji może pozazdrościć niejedna gwiazda "M jak miłość", bo np. Rafał Mroczek postawił na aktywność fizyczną i jazdę rowerem po Polsce. Podobnie jest z Joasią z "M jak miłość", która postawiła na spędzanie wolnego czasu z synem. 

Dalsze losy Ali z "M jak miłość" pozostają póki co tajemnicą, a Alicja Ostolska ma teraz przerwę w nagraniach i właśnie dlatego dzieli się z fanami swoim luksusowym życiem.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘCIA i przekonaj się na jakim poziomie żyje młoda gwiazda "M jak miłość". Mało kto może sobie na coś takiego pozwolić>>>

Najnowsze