Ala z M jak miłość pokazała chłopaka. Ukochany 19-letniej Alicji Ostolskiej to znany piłkarz Legii Warszawa - ZDJĘCIA,

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Ala z M jak miłość pokazała chłopaka. Ukochany 19-letniej Alicji Ostolskiej to znany piłkarz Legii Warszawa - ZDJĘCIA,

Ala z M jak miłość pokazała chłopaka. Ukochany 19-letniej Alicji Ostolskiej to piłkarz Legii Warszawa - ZDJĘCIA

2021-06-09 15:33

Alicja Ostolska, czyli Ala w "M jak miłość" w serialu uwodzi seksownego policjanta Rafała Stadnickiego, którego gra Jakub Kucner, a prywatnie już od dawna jest szczęśliwie zakochana. 19-letnia gwiazda "M jak miłość", która zaledwie dwa lata temu dołączyła do obsady w prawdziwym życiu ma bardzo znanego chłopaka. Kim jest ukochany Alicji Ostolskiej? Na swoim Instagramie aktorka z "M jak miłość" nie ukrywa miłości do zdolnego 18-letniego piłkarza Legii Warszawa. Zobaczcie ich romantyczne zdjęcia razem i poznajcie szczegóły.

Kim jest prawdziwy chłopak Ali z "M jak miłość"? Z kim spotyka się prywatnie Alicja Ostolska?

Alicja Ostolska w "M jak miłość" podbiła serca widzów, a prywatnie oddała serce piłkarzowi Legia Warszawa. Choć w serialu jej bohaterka Ala Wrońska desperacko szuka miłości, bo nieszczęśliwie zakochała się w policjancie Rafale, który od początku traktuje ją jak zepsutą, rozpieszczoną małolatę, to w prawdziwym życiu 19-letnia aktorka z "M jak miłość" ma więcej szczęścia i nie ukrywa tego, że od dawna jest w udanym związku. Chłopakiem Alicji Ostolskiej jest Jakub Kwiatkowski, 18-letni piłkarz Legii Warszawa II, który także gra także w reprezentacji Polski U17!

Nie przegap: 19-letnia Ala z M jak miłość mieszka jak księżniczka! Elegancki dom Alicji Ostolskiej pod Warszawą. Luksusy, że aż zwala z nóg - ZDJĘCIA

Skąd takie zainteresowanie życiem Alicji Ostolskiej? Fani "M jak miłość", którzy śledzą dramatyczne losy Ali, siostrzenicy księdza, którą matka podrzuciła proboszczowi z Lipnicy no znienawidziła córkę po brutalnym zabójstwie jej brata, Roberta (Filip Gurłacz), są ciekawi tego jaka prywatnie jest ekranowa Ala.

Bo w "M jak miłość" nastolatka z Grabiny to niezłe ziółko, szalona imprezowiczka, która zatrzęsła całą plebanią. A do tego Ala zakochała się bez wzajemności w Rafale. Starszy od niej o prawie 10 lat policjant na początku ich znajmości traktował ją jak dzieciaka, małolatę, której skutecznie się opierał. Jeszcze przed finałem sezonu "M jak miłość" Ala i Rafał zbliżyli się do siebie i doszło do pocałunku. Tyle tylko, że to się źle skończyło dla 19-latki. Policjant znów złamał jej serce!

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu

Sprawdź też: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Prawdziwa Ala z "M jak miłość" ma chłopaka, szczęśliwą rodzinę, z którą mieszka w pięknym domu w Rębkowie w okolicach Garwolina pod Warszawą, a na swoim Instagramie chętnie pokazuje jak wygląda jej życie w rzeczywistości. Co ciekawe 19-letnia Ostolska oprócz starszego brata ma także niespełna 2-letnią Zosię i kiedyś musiała się nawet tłumaczyć, bo internauci myśleli, że gwiazda "M jak miłość" została matką w tak młodym wieku.

Ukochany Alicji Ostolskiej, piłkarz Jakub Kwiatkowski, jest od niej młodszy o rok. Także pochodzi z Garwolina, a swoją karierę piłkarską rozpoczynał drużynie Wilga Garwolin. Zanim został obrońcą Legii Warszawa szkolił się w Akademii Legia Warszawa, gdzie trafił w wieku 13 lat. W dniu swoich 18. urodzin ukochany gwiazdy "M jak miłość" także na Instagramie pokazał pierwszy raz ich zdjęcie razem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany