18-letnia gwiazda M jak miłość ma dziecko?! Alicja Ostolska wyznała całą prawdę!

i

Autor: MTL Maxfilm 18-letnia gwiazda M jak miłość ma dziecko?! Alicja Ostolska wyznała całą prawdę!

18-letnia gwiazda M jak miłość ma dziecko?! Alicja Ostolska wyznała całą prawdę

2020-07-26 10:53

Ala z "M jak miłość", którą od lutego gra 18-letnia Alicja Ostolska to dziewczyna pełna tajemnic, zbuntowana szalona, która po śmierci brata Roberta (Filip Gurłacz) została odrzucona przez matkę. A jaka prywatnie jest Alicja Ostolska, która w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 będzie jedną z głównych postaci w serialu. Prywatnie nastoletnia gwiazda "M jak miłość" jest przeciwieństwem swojej bohaterki. Ma szczęśliwą, pełną rodzinę i chętnie pokazuje zdjęcie z dzieckiem. Kim dla Alicji Ostolskiej jest mała Zosia?

Kim jest Alicja Ostolska, która gra Alę w "M jak miłość"?

Czy serialowa Ala z "M jak miłość" w prawdziwym życiu ma dziecko i jest nastoletnią matką? Na profilu Alicji Ostolskiej często pojawią się jej zdjęcia z niespełna roczną Zosią! Śliczne ujęcia słodkiego maleństwa wiele razy wzbudziły ciekowość fanów "M jak miłość", który wprost zapytali młodziutką aktorkę czy to jej córka! Ostolska nie ma żadnych powodów, by ukrywać prawdę, więc od razu napisała, że Zosia to jej młodsza siostra. 18-letnia aktorka zwykle nie pokazuje zdjęć rodziny, ale Zosia jest częstym gościem na jej Instagramie. Ekranowa Ala z "M jak miłość" ma też starszą siostrę Elizę. Mimo, że jej kariera nabiera tempa wciąż mieszka w rodzinnym domu - z rodzicami i malutką Zosią.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2020. Ala zapomni o Rafale! Zacznie nowe życie z dziewczyną w Warszawie

Kim prywatnie jest Alicja Ostolska, która jako Ala miała mocne wejście do "M jak miłość" i sporo namieszała w życiu rodziny Mostowiaków, a także na plebanii w Lipnicy gdzie mieszka razem ze swoim wujkiem proboszczem (Maciej Damięcki)? 18-letnia aktorka w czerwcu skończyła Katolicke Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie i ma już za sobą studniówkę.

Rola w "M jak miłość" to jej debiut w tak dużej produkcji. Wcześniej występowała w reklamach. Jak dostała się do serialu i została Alą? W sierpniu 2019 roku wygrała casting do roli siostrzenicy księdza w "M jak miłość". O aktorstwie Ostolska marzyła już jednak od podstawówki.

M jak miłość po wakacjach 2020. Ala przy grobie brata Roberta pozna prawdę o jego zabójcy! To ojciec Rafała

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Okrutna tajemnica księdza i Rafała. Ze strachu nie powiedzą Ali kto zabił jej brata

Jak w "M jak miłość" rozwinie się wątek Ali, jak potoczą się losy uczucia nastolatki do policjanta Rafała (Jakub Kucner)? Nie tak dawno 18-letnia aktorka ujawniła na Instagramie, że to będzie skomplikowana relacja. - Miłość Ali będzie na tyle duża, że Rafała nie zdoła się jej oprzeć - wyznała. Na pewno Ala wyjedzie z Lipnicy do Warszawy i zostanie kelnerką w "Bistro za rogiem". Rozpocznie nowe życie, ale o Rafale nie zapomni tak szybko. Mimo, że obok będzie równie przystojny Paweł Zduński (Rafał Mroczek), którym nastolatka będzie także oczarowana!

Wyświetl ten post na Instagramie.
sisi? Post udostępniony przez Alicja Ostolska (@alicjaostolska_)
Wyświetl ten post na Instagramie.
z zosią Post udostępniony przez Alicja Ostolska (@alicjaostolska_)
Wyświetl ten post na Instagramie.
changes Post udostępniony przez Alicja Ostolska (@alicjaostolska_)
Wyświetl ten post na Instagramie.
saturday night fever Post udostępniony przez Alicja Ostolska (@alicjaostolska_)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze