Nowa Ala w M jak miłość. Kim jest śliczna Alicja Ostolska, która gra Alę? - WIDEO

2020-02-25 7:37 jkk
Nowa Ala w M jak miłość. Kim jest śliczna Alicja Ostolska, która gra Alę?
Autor: MTL Maxfilm Nowa Ala w M jak miłość. Kim jest śliczna Alicja Ostolska, która gra Alę?

Kim jest Alicja Ostolska, która gra Alę w "M jak miłość"? W 1496 odcinku "M jak miłość" poznamy siostrzenicę księdza, która wygląda jak aniołek, ale duszę ma rogatą... Kim jest śliczna aktorka, która wzięła na siebie tę niełatwą rolę? Ujawniamy tajemnice Ali, która dołączyła do obsady "M jak miłość" od 1496 odcinka! Ile ma lat nowa gwiazda "M jak miłość" i kim dokładnie jest Ala? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość"!

M jak miłość. Kim jest śliczna Alicja Ostolska? Ujawniamy tajemnice niegrzecznej Ali!

Alicja Ostolska, czyli słodka i niegrzeczna Ala - siostrzenica księdza w "M jak miłość" - miała okazję przygotować się nieco do życia na plebanii. 18-latka była uczennicą Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie. I choć ostatecznie "M jak miłośc" to jej pierwsza filmowa rola, była o krok od zagrania w... "Wiedźminie"!

Rola Ali zapowiada się na dużą i znaczącą, choć dla grającej ją Alicji Ostolskiej "M jak miłość" to pierwsza serialowa przygoda. Dotąd oswaja się z planem zdjęciowym w telewizyjnych reklamach. Śliczna Ostolska zawsze jednak marzyła, by wystąpić właśnie w "M jak miłość"!

- Byłam ogromną fanką M jak miłość. Zaczęło się od tego, że siadałam z babcią przed telewizorem. Ja byłam zafascynowana każdym wątkiem. Powiem szczerze, że to było moje marzenie, więc teraz jestem najszczęśliwszą osobą na świecie – mówiła nowa gwiazda "M jak miłość" w Super Expressie.

Śliczna Alicja ma w swoim dorobku kilka reklam. Teraz przyjęła niełatwą, ale wymarzona rolę w „M jak miłość”. Do obsady dołącza jako Ala w 1496 odcinku "M jak miłość", siostrzenica księdza, która od pierwszej chwili zwraca uwagę na Mateusza (Krystian Domagała), a chodzą słuchy i o tym, że może uwiedzie Rafała Stadnickiego (Jakub Kucner) albo innego policjanta z Grabiny.

- Ala przyjeżdża do księdza troszkę z musu. Nie wiem czy uda mi się zrozumieć ją, jej postępowanie, jej sposób patrzenia na życie - wyjaśnił ekranowy ksiądz, czyli Maciej Damięcki w "Kulisach serialu M jak miłość".

Alicja Ostolska, a dokładnie serialowa Ala  na pewno wiele wniesie do nowych odcinków "M jak miłość" i sporo w życiu mieszkańców Grabiny i samych Mostowiaków namiesza!

- Ala jest typem buntowniczki, przeżywa okres buntowniczy. Szuka zawsze zaczepki, wprowadza duże zamieszanie wśród rodziny Mostowiaków i innych bohaterów serialu. Pierwsza twarz Ali należy do rodziny Mostowiaków, do swojego wujka/ Prawdziwa jest przy znajomych. Jest to Ala, która nie do końca lubi takiej spokojne życie - powiedziała 18-letnia aktorka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Na pewno dwulicowa i sprytna Ala w "M jak miłość" będzie przeciwieństwem Mateusza i Lilki (Monika Mielnicka). Przy dorosłych będzie zachowywała się jak grzeczna siostrzenica księdza, a przy znajomych pokaże dopiero swoje prawdziwe oblicze!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Tuesday needs🍪☕️ Post udostępniony przez @ alicjaostolska_
Najnowsze