Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

i

Autor: MTL Max Film Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

2021-07-15 21:32

Temat powrotu Joanny Koroniewskiej do "M jak miłość" jest wciąż gorący, a widzowie co jakiś czas upominają się o informację, co do ponownego wystąpienia aktorki w roli Małgosi. Ona sama podsyca atmosferę w związku z jej udziałem w "M jak miłość", bo na pytania dziennikarzy o taką ewentualność, nigdy nie powiedziała ostatecznego "nie". Tym razem Joanna Koroniewska znów wróciła do tematu, tym razem odpowiadając na pytania fanów na swoim profilu społecznościowym. Aktorka rozwiązała zagadkę powrotu do "M jak miłość". Obserwatorzy mogą być w szoku!

Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"?! Jest decyzja aktorki 

Temat powrotu Joanny Koroniewskiej do "M jak miłość" wraca co jakiś czas i wcale nie gaśnie. Nic dziwnego, skoro serialowa Małgosia była jedną z ulubienic widzów, a jej zniknięcie wywołało sporo kontrowersji. W wywiadach, w których dziennikarze pytają Koroniewską o jej powrót do "M jak miłość", aktorka raczej sceptycznie podchodzi do takiej możliwości.

Nie można jednak ukryć, że gwiazda ma bardzo dobry kontakt z fanami i właśnie poprzez Instagrama odpowiedziała na kilka nurtujących widzów pytań. Wrócił temat "M jak miłość", a aktorka chciała zrobić niespodziankę odbiorcom i odpowiedziała na pytanie w związku z serialem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Jeden z obserwatorów Joanny Koroniewskiej zapytał się jej wprost, czy planuje powrót do "M jak miłość".

- Czy wróci pani jeszcze do mjm? - można przeczytać w pytaniu.

Wygląda na to, że aktorka podjęła już ostateczną decyzję co do powrotu do "M jak miłość", bo odpisała krótkie "nie sądzę". To oznacza, że nie ma co liczyć na nagłe pojawienie się Małgosi, która zniknęła już dawno temu i nikt nie ma z nią większego kontaktu. Wiadomo, że przebywała w USA i miała powiązania z tajemniczą sektą. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz popełni samobójstwo na morzu?! Marcin znajdzie dowód na śmierć Mostowiaka

Wiele razy spekulowało się, że Joannę Koroniewską w "M jak miłość" zastąpi po prostu inna aktorka. Niestety żadne decyzje w tym kierunku nie zostały jeszcze podjęte. Póki co to Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jest gwiazdą Chodakowskich i to jej losy śledzą widzowie. Prywatnie aktorka namawiała koleżankę na powrót do "M jak miłość", ale wygląda na to, że Koroniewska jest nieugięta. Ma inne plany zawodowe, a wraz z mężem Maciejem Dowborem prowadzą kanał na Youtube, gdzie starają się rozweselić widzów i pokazać im swoje życie od kulis. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany